Styl życia

Sexi mama? Z Bielendą to możliwe!

Bielenda kompleksowo dba o kobiety w ciąży. Specjalnie dla nich przygotowała kosmetyki, które skutecznie rozprawią się z rozstępami czy opuczniętymi nogami. Z Bielendą bycie sexi mamą jest naprawdę proste!

Bielenda Sexi Mama 
Skuteczna oliwka w żelu
Pojemność: 150 g Cena: ok. 16zł

Oliwka intensywnie nawilża, doskonale regeneruje i wzmacnia wysuszoną i podrażnioną skórę kobiet w ciąży, zwiększa jej elastyczność, jędrność i wytrzymałość na ciężar oraz odporność na rozciąganie. Koi, likwiduje uczucie swędzenia i ściągnięcia skóry, wygładza nierówności. Oliwka, dzięki konsystencji żelu wyjątkowo łatwo się nakłada i rozsmarowuje. Wysokie stężenie składników aktywnych, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie. Masaż oliwką delikatnie natłuszcza skórę, przynosi ulgę, poprawia wygląd i samopoczucie kobiety w ciąży.

 

Bielenda Sexi Mama 
Skuteczna kuracja na opuchnięte nogi
Pojemność: 125 ml Cena: ok. 15 zł

Specjalistyczna kuracja na opuchnięte nogi o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecana zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Delikatny krem o konsystencji żelu daje natychmiastowe uczucie ulgi i odprężenia bezpośrednio po rozprowadzeniu. Zawarty w preparacie mentol delikatnie chłodzi i błyskawicznie odświeża zmęczone, opuchnięte nogi. Preparat likwiduje uczucie „ciężkich nóg”, przywraca im energię. Wzmacnia naczynia krwionośne – zapobiega ich pękaniu. Nawilża, regeneruje, wzmacnia skórę nóg, doskonale się wchłania. Wysokie stężenie składników aktywnych, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie.

                                                                            KONKURS

Mamy dla Was 2 zestawy kosmetyków, w skład których wchodzą opisane w artykule kosmetyki. Żeby zdobyć jeden z nich odpowiedz na pytanie: dlaczego właśnie do Ciebie mają trafić kosmetyki firmy Bielenda? Wasze odpowiedzi wysyłajcie na maila: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpiszcie SEXI MAMA. Na wasze odpowiedzi czekamy do 23.11. do godz. 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *