Site icon wroclawianin.info

Bolek i Lolek na szlaku polskich kultur /KONKURS/

Bolka i Lolka nikomu nie trzeba przedstawiać, znają ich wszystkie pokolenia Polaków. Ich przygody z uwagą i zainteresowaniem śledzą dzieci od najmłodszych lat. Tym razem Bolek i Lolek przemierzają szlak polskich kultur. Jakie czekają ich przygody? Które miejsca zobaczą? Czego spróbują? O tym przekonacie się z najnowszej książki Doroty Majkowskiej-Szajer i Sary Szewczyk.

Pora na kolejną przygodę!

Tym razem Bolek i Lolek szukają skarbów rozsianych po całej Polsce. Jest ich bardzo dużo, dlatego chłopakom przyda się pomoc. Przyłączysz się do wyprawy?

Czeka Cię tradycyjne malowanie chat w Zalipiu, uczta z pyszną roladą i modrą kapustą na Śląsku oraz najlepsza zabawa w rytm radomskiego oberka. Natłok wrażeń? Wspólne słuchanie kaszubskich opowieści będzie doskonałym zakończeniem dnia.

Pakuj plecak i w drogę!

Polska jest piękna i różnorodna. Poznaj ją z Bolkiem i Lolkiem!

Bolek i Lolek na szlaku polskich kultur
Dorota Majkowska-Szajer, Sara Szewczyk
Wydawnictwo: Znak emotikon

                                                                                       KONKURS

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Bolek i Lolek na szlaku polskich kultur”. Aby zdobyć jeden z nich odpowiedz na pytanie: Gdzie jedzą roladę z modrą kapustą? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz BOLEK I LOLEK. Na odpowiedzi czekamy do 24.08 do godz. 12.00. Zwycięzcy poinformowani zostaną drogą mailową.

Exit mobile version