Site icon wroclawianin.info

Brakuje artykułów dla zwierząt w schronisku!

animal-welfare-1116205_640Wrocławskie schronisko dla zwierząt apeluje do darczyńców o dobrowolne przekazywanie mokrej karmy dla kotów oraz gazet do wyściełania klatek. W chwili obecnej pod opieką schroniska znajduje się około 170 kotów. Oprócz tego zbiórkę ogólną prowadzi MBP w Filii nr 42.

Schronisko mieści się przy ulicy Ślazowej 2. Darczyńców prosi się o zakup mokrej karmy przynajmniej ze średniej półki oraz o przynoszenie gazet papierowych (dobrze przyjmują wilgoć i są łatwo wymienialne), które najlepiej zostawiać w godzinach pracy biura (9:00 – 16:30 w dni robocze oraz 9:00 – 15:00 w weekendy). Można je również przywozić w innych godzinach zostawiając u ochrony.

Dodatkowo, w filii nr 42 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Serbskiej 5a, prowadzona jest ogólna zbiórka dla schroniska, która potrwa do 20 stycznia przyszłego roku. Mile widziane będą: wyprane koce i ręczniki, karma ze średniej półki (niska półka jest wyłączona ze zbiórki), szare gazety oraz inne artykuły np. obroże, smycze, kagańce, legowiska, drapaki dla kotów, akcesoria do pielęgnacji zwierząt (np. szampony, szczotki) i przysmaki.

Dary można przynosić w godzinach pracy biblioteki.

Joanna Smolińska

Exit mobile version