Site icon wroclawianin.info

Debata z cyklu „Z widokiem na Europę”

canada11 stycznia o godz. 12:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się kolejna debata z cyklu „Z Widokiem na Europę” – „Umowy handlowe UE na przykładzie CETA”. Swą obecność należy potwierdzić do 9 stycznia. Wstęp bezpłatny.

Przybycie należy potwierdzić za pomocą formularza, mailowo na adres ec-wroclaw@ec.europa.eu lub telefonicznie pod numerem 71 324-09-04. Debata odbędzie się w środę 11 stycznia o godz. 12:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 118/120, w budynku biblioteki w sali 4 W.

Tym razem będzie poświęcona umowie gospodarczo-handlowej między Unią Europejską a Kanadą (CETA). Celem debaty jest ukazanie faktów, szans, korzyści i wyzwań, jakie niesie za sobą porozumienie między Kanadą a UE, zarówno dla całej Europy, poszczególnych krajów członkowskich, jak i Kanady.

Wystąpienia Ambasadorów:
Stephen de Boer – Ambasador Kanady w Polsce;
Natalia Szczucka – Dyrektorka Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej.

W debacie wezmą udział:
dr Krzysztof Biegun – doktor Katedry Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu;
Wojciech Sudoł – Zastępca Dyrektora w Ministerstwie Rozwoju;
Wojciech Talko – koordynator polityczny ds. negocjacji handlowych UE-USA w Dyrekcji Generalnej ds. Handlu, Komisja Europejska.

Exit mobile version