Site icon wroclawianin.info

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik superdziewczyny /KONKURS/

Wydawnictwo Wilga przygotowało wyjątkowy planer przeznaczony dla dziewczynek. Nowy rok szkolny za pasem, warto więc zorganizować swój dzień tak, aby wystarczyło czasu na wszystko!

Zorganizuj się z Emi.

Oto niezwykły szkolnik-planer tylko dla superdziewczyn! Zabawa i wsparcie rozwoju osobistego dzieci w jednym. Przygotowany z myślą o dziewczynkach, które chciałyby same planować swoje działania i zarządzać własnym czasem w szkole i w domu.

W siedmiu krokach superdziewczyny do superorganizacji, autorka popularnej serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, podpowiada, jak korzystając z pomocy szkolnika nauczyć się robić wszystko w swoim czasie i znaleźć więcej czasu na zabawę i relaks. Zawiera wiele materiałów do samodzielnego opracowania jak: planer roczny, kalendarz miesiąca, odrabianki, karty do organizacji urodzin, ferii czy wakacji, pamiętnik, kronikę sukcesów i wydarzeń oraz wiele więcej. Inspiruje dziewczynki dzięki prezentacji sylwetek dwunastu superdziewczyn jak Emma Watson czy Anne Frank, których wyjątkowe osiągnięcia zachęcają do podjęcia własnych wyzwań. Szkolnik Superdziewczyny to idealny pomocnik w domu i w szkole, który warto mieć!

                                                                                 KONKURS

Mamy dla Was 2 egzemplarze tego wyjątkowego planera. Aby zdobyć jeden z nich odpowiedz na pytanie: Ile sylwetek superdziewczyn zostanie zaprezentowanych w tym planerze? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz PLANER. Na odpowiedzi czekamy do 31.08 do godz. 12.00. Zwycięzcy poinformowani zostaną drogą mailową.

Exit mobile version