Site icon wroclawianin.info

Kobiety w kwiatach – wernisaż fotografii „Flowers in my soul”

Dyplomowana mistrzyni wizażu i stylizacji – Roma Szafarek oraz absolwentka Międzynarodowego Forum Fotografii „Kwadrat” – Małgorzata Drozdowska – Śłyż zapraszają na wernisaż fotografii „Flowers in my soul”. Wernisaż fotografii „Flowers in my soul” poprzedzony będzie warsztatami z robienia wianków, które poprowadzi florystka i naturopatka Katarzyna Nawrot.

Wydarzenie odbędzie sie w czwartek 27 lipca w Bistrze Narożnik przy ul. Rydygiera 30 na wrocławskim Nadodrzu.

Program:
17:00 -18:30 Warsztaty z robienia wianków prowadzone przez Naturę Rzeczy (warsztaty odpłatne 50 zł – liczba miejsc ograniczona: 10).
19:00 – 23:00 Uroczyste otwarcie wernisażu

Kobieta-kwiat

Zdecydowanie kocham kwiaty i są one moim nieskończonym źródłem inspiracji – mówi Roma Szafarek. -Jako dziecko uwielbiałam czas imienin w rodzinie, wtedy w domu było pełno bukietów. Mama pozwalała mi je rozebrać i ułożyć po swojemu. W tym projekcie też pozwoliłam sobie rozebrać kwiaty i ułożyć je w nową historię. Chciałam zagrać detalami i wykorzystać każdy płatek.

Często pracujemy przy sesjach zdjęciowych i właśnie podczas jednej z takich sesji, rozmawiałyśmy o pracach artysty Mateusza Sudy, w których pojawiają się niezwykłe kompozycje kwiatów. – mówi Małgorzata Drozdowska – Śłyż. – To mnie zainspirowało, aby zrobić serię fotografii z kobietą ucharakteryzowaną, tak aby przypominała kwiat. Okazało się, że mamy podobne pomysły. Od tego wszystko się zaczęło i choć sama sesja zajęła nam mnóstwo czasu, a całe studio tonęło w kwiatach, wyszło coś wspaniałego. Uwielbiam takie kreatywne projekty, gdzie możemy poszaleć artystycznie, wyczarować coś twórczego i nic nas wtedy nie ogranicza.

Partnerem projektu jest SPOT Management (models).

O autorkach

Małgorzata Drozdowska-Słyż – fotografia

Absolwentka Międzynarodowego Forum Fotografii „Kwadrat”. Stale się rozgląda i poszukuje piękna w różnej postaci. Prywatnie wielbicielka kotów i dobrego wina. Na swoim koncie ma liczne publikacje w krajowych i zagranicznych magazynach mody, m.in. Glasses Project, Elegant Magazine. Tworzy niepowtarzalne ujęcia eksperymentując z kolorem, refleksami czy szkłem.

www.digital-motion.plFotograficznie Magicznie

Roma Szafarek – makijaż, kompozycja kwiatów

Dyplomowana mistrzyni wizażu i stylizacji, ale przede wszystkim pasjonatka pracy z kobiecością i kolorami. Prywatnie lubi celebrować życie i gotować dla bliskich. Na swoim koncie ma liczne publikacje w magazynach polskich i zagranicznych, np.: Sheer, Wesele, Hipoalergiczni, wystąpienia w telewizji, audycje w Polskim Radio Czwórka i Trójka. Poszukuje inspiracji w naturze i lubi wydobywać unikatowość w każdej osobie za pomocą makijażu i stylizacji.

“Ludzie są jak kwiaty: stworzeni do tego, aby się rozwijać.”/ André Liége

www.romaszafarek.pl

 

Exit mobile version