Site icon wroclawianin.info

Joga pod chmurką

IMG_1475Joga w Parku jest akcją organizowaną przez jedną z największych wrocławskich szkół jogi – Fabrykę Energii. Nasza szkoła ma ponad dziesięcioletnią tradycję. Oferuje kilkanaście zajęć jogi tygodniowo.

Spotkania w ramach akcji Joga w Parku to nowoczesny sposób na spędzenie weekendu w dużym mieście. To także promowanie nowego trendu i kreowanie mody na zdrowy styl życia. W kontakcie z naturą uczestnicy mają możliwość miłego i zdrowego spędzenia wolnego czasu, poprawy swojego zdrowia oraz samopoczucia. W zajęciach może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Bardzo miło widziane są także rodziny.

Akcja rozpoczęła się w 2007 roku. Już w roku 2008 zajęcia odbywały się w także w Warszawie, Krakowie, Sopocie, Łodzi i Toruniu. W kolejnych latach liczba ta się powiększała. W chwili obecnej Jogę w Parku organizuje kilkanaście miast w Polsce.

Cykl bezpłatnych zajęć odbywa się, jak zawsze, w parku Juliusza Słowackiego (za Panoramą Racławicką) w terminie 01.07.2016 – 28.08.2016 (wszystkie niedziele lipca i sierpnia), w godzinach 10:30 – 12:00.

Od 2008 roku współpracujemy z Zarządem Zieleni Miejskiej, który bezpłatnie użycza nam terenu podczas trwania imprezy. Każde spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Exit mobile version