Site icon wroclawianin.info

Kapitan Światełko zaprasza na bezpłatne badania

arkady-wroclawskieJuż w ten weekend, 13 listopada, Arkady Wrocławskie odwiedzi Kapitan Światełko. Będzie to idealna okazja dla panów, by skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich.

Wizyta Kapitana Światełko w Arkadach Wrocławskich to część ogólnopolskiej kampanii społecznej Movember Polska. Jej głównym celem jest zachęcenie panów do badań profilaktycznych pod kątem nowotworów jąder i prostaty. 13 listopada od godziny 10:00, na poziomie 0 Arkad Wrocławskich, każdy chętny będzie mógł wykonać USG jąder oraz skorzystać z konsultacji lekarskich.

– Badania będą prowadzone w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, które zapewni badanemu komfort i prywatność. Na miejscu wszyscy panowie będą mogli także skorzystać z usług profesjonalnego barbera, czyli bezpłatnie ostrzyc sobie wąsy lub brodę – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Arkadach Wrocławskich.

Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie odbywać się będą w Arkadach Wrocławskich w godzinach 10:00 – 20:00.

Kampania Movember Polska organizowana jest przez Fundację Kapitan Światełko. W tym roku wspierają ją siatkarze aktualnego Mistrza Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn – drużyna ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Exit mobile version