Site icon wroclawianin.info

Kraina Lodu w Factory Wrocław

Już w ten weekend (3 i 4 grudnia) Factory Wrocław przemieni się w magiczną krainę z filmu animowanego „Kraina Lodu” Disneya. Z okazji Mikołajek na dzieci czekają między innymi wielki konkurs karaoke oraz 1 000 upominków.


– Mikołajki to święto każdego dziecka, dlatego weekend poprzedzający ten dzień chcemy świętować z najmłodszymi w niezwykłej scenerii – mówi Joanna Sikora z działu marketingu Factory Wrocław. – W naszym centrum każdy będzie mógł miło spędzić czas na ośmiu stanowiskach tematycznych. Na najmłodszych czeka wiele niespodzianek i zadań związanych z fabułą filmu animowanego, dzięki którym każdy będzie miał szansę poczuć się jak Elza lub Olaf. Dodatkowo każde dziecko może uczestniczyć w specjalnym turnieju . Odwiedzając stanowiska i wykonując poprawnie zadania, ma szansę na otrzymanie jednego z 1 000 upominków „Krainy Lodu” .

Największą atrakcją będzie konkurs karaoke z wykorzystaniem programu Sing Star, naliczającego punkty za poprawny śpiew. Zgłoszenia małych talentów można przesyłać do 30 listopada na adres mailowy: kraina.lodu.factory@x-5.pl

Każdy uczestnik otrzyma licencjonowaną niespodziankę, a najlepsi zestaw zabawek z „Krainy Lodu”. Podczas mikołajkowego weekendu na najmłodszych czekać będzie również fotobudka, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Olafem. Przygotowano także konkursy edukacyjne, gry zręcznościowe, specjalny kącik plastyczny oraz stanowisko X-box z Disney Infinity.

Miasteczko „Kraina Lodu” czeka na dzieci 3 i 4 grudnia w Factory Wrocław od godz. 12:00 do godz. 18:00. Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na stronie wroclaw.factory.pl

Exit mobile version