Site icon wroclawianin.info

Małgorzata Rozenek: Cieszę się, że znów będę mogła doradzać kobietom

1682201836_rozenek_nowy_programJesienią na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek. Prezenterka będzie doradzać kobietom, jak żyć w dobrym stylu na co dzień.

Małgorzata Rozenek została gospodynią programu „W dobrym stylu”. Będzie w nim uczyć kobiety stylowego zachowania w życiu codziennym. Swoim odbiorczyniom udzielać będzie rad, jak dbać o siebie, utrzymywać pozytywne relacje z bliskimi, przygotować przyjęcie dla niespodziewanych gości lub udekorować dom. Podpowie też, jaką książkę warto przeczytać i na jaki film wybrać się do kina.

– Tak się cieszę, że mogę wrócić do tej tematyki, bo jest to mi ona bardzo bliska i w której po prostu czuję się bardzo pewnie – mówi Małgorzata Rozenek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka twierdzi, że nowy program stanowi naturalną ewolucję „Perfekcyjnej pani domu”. Jego tematyka jest jednak znacznie szersza, nie ogranicza się bowiem do utrzymywania porządku w domu, a obejmuje szeroko pojęty lifestyle. Gwiazda twierdzi, że program „Perfekcyjna pani domu” był jej bardzo bliski, cieszy się więc, że będzie mogła wrócić z podobnym formatem.

– Uwielbiam „Perfekcyjną panią domu”, to jest program, z którego jestem bardzo dumna i od którego się absolutnie nie odcinam – mówi Małgorzata Rozenek.

Program „Perfekcyjna pani domu” był emitowany na antenie TVN Style, a później TVN w latach 2012–2014. Mimo medialnej krytyki średnia oglądalność sezonów 2–5 wynosiła ponad 1 mln widzów. Otrzymał także nominację do Telekamery 2013.

– Cieszę się, że program „Perfekcyjna pani domu” miał bardzo dużo widzów stałych, wiernych, cieszę się, że będę mogła wrócić właśnie z tym nowym programem „W dobrym stylu” – mówi Małgorzata Rozenek.

Program „W dobrym stylu” będzie można oglądać na antenie TVN Style już od września.

Exit mobile version