Site icon wroclawianin.info

Sexi mama? Z Bielendą to możliwe!

Bielenda kompleksowo dba o kobiety w ciąży. Specjalnie dla nich przygotowała kosmetyki, które skutecznie rozprawią się z rozstępami czy opuczniętymi nogami. Z Bielendą bycie sexi mamą jest naprawdę proste!

Bielenda Sexi Mama 
Skuteczna oliwka w żelu
Pojemność: 150 g Cena: ok. 16zł

Oliwka intensywnie nawilża, doskonale regeneruje i wzmacnia wysuszoną i podrażnioną skórę kobiet w ciąży, zwiększa jej elastyczność, jędrność i wytrzymałość na ciężar oraz odporność na rozciąganie. Koi, likwiduje uczucie swędzenia i ściągnięcia skóry, wygładza nierówności. Oliwka, dzięki konsystencji żelu wyjątkowo łatwo się nakłada i rozsmarowuje. Wysokie stężenie składników aktywnych, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie. Masaż oliwką delikatnie natłuszcza skórę, przynosi ulgę, poprawia wygląd i samopoczucie kobiety w ciąży.

 

Bielenda Sexi Mama 
Skuteczna kuracja na opuchnięte nogi
Pojemność: 125 ml Cena: ok. 15 zł

Specjalistyczna kuracja na opuchnięte nogi o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecana zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Delikatny krem o konsystencji żelu daje natychmiastowe uczucie ulgi i odprężenia bezpośrednio po rozprowadzeniu. Zawarty w preparacie mentol delikatnie chłodzi i błyskawicznie odświeża zmęczone, opuchnięte nogi. Preparat likwiduje uczucie „ciężkich nóg”, przywraca im energię. Wzmacnia naczynia krwionośne – zapobiega ich pękaniu. Nawilża, regeneruje, wzmacnia skórę nóg, doskonale się wchłania. Wysokie stężenie składników aktywnych, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie.

                                                                            KONKURS

Mamy dla Was 2 zestawy kosmetyków, w skład których wchodzą opisane w artykule kosmetyki. Żeby zdobyć jeden z nich odpowiedz na pytanie: dlaczego właśnie do Ciebie mają trafić kosmetyki firmy Bielenda? Wasze odpowiedzi wysyłajcie na maila: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpiszcie SEXI MAMA. Na wasze odpowiedzi czekamy do 23.11. do godz. 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Exit mobile version