Site icon wroclawianin.info

Betard Sparta Wrocław w Multikinie

12 grudnia w Multikinie w Arkadach Wrocławskich odbędzie się prezentacja drużyny Betard Sparty Wrocław. Kibice na dużym ekranie zobaczą ciekawe materiały wideo z meczów oraz sylwetki zawodników Betard Sparty Wrocław. 

– Będzie szansa, by wziąć autograf i zrobić sobie zdjęcie z ulubionymi sportowcami. Taka okazja nie zdarza się często, dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich miłośników żużla i nie tylko na to wyjątkowe spotkanie – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Arkadach Wrocławskich.

Prezentacja wrocławskiej drużyny pt. „Kompletna paczka” rozpocznie się w sali kinowej Multikina w Arkadach Wrocławskich o godzinie 19:00 i potrwa do godziny 21:00. Prezentację i spotkanie organizuje Klub WTS Sparta Wrocław.

Wstęp na przedświąteczne, oficjalne spotkanie z żużlowcami i sztabem szkoleniowym Betard Sparty Wrocław po okazaniu bezpłatnych wejściówek, które można zdobyć uczestnicząc w konkursach i zabawach organizowanych przez kub WTS Sparta Wrocław. Szczegóły dostępne na www.wts.pl .

Exit mobile version