Site icon wroclawianin.info

Spotkanie autorskie z Grahamem Mastertonem we wrocławskim Art Hotelu

Tego lata miłośnicy mrocznych opowieści będą mieli okazję stanąć oko w oko z mistrzem horroru i thrillera – Grahamem Mastertonem. Podczas wizyty w Polsce odwiedzi on aż cztery miasta, w tym Wrocław.

Graham Masterton zadebiutował w 1976 roku horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Kolejne dzieła pozwoliły mu budować coraz większe grono miłośników swojej twórczości. Bezsprzeczny talent docenili nie tylko fani ale i znawcy literatury, dzięki czemu Masterton został laureatem wielu międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review of Books.

Spotkanie z fanami to niewątpliwa przyjemność, jednak pisarz przyjeżdża do Polski w innym celu. Jego wizyta związana jest z II edycją Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego “W więzieniu pisane”. Głównym celem konkursu jest resocjalizacja osadzonych poprzez obcowanie ze sztuką i kontakt ze środowiskiem twórczym, a Graham Masterton zdecydował się objąć go patronatem i osobiście wręczyć nagrody laureatom konkursu.

Podczas wizyty w Polsce Graham Masterton odwiedzi Wrocław, Międzybórz, Wołów oraz Czernicę. Pierwsze spotkanie z fanami odbędzie się w Art Hotelu we Wrocławiu 17. lipca w godzinach 19.00 – 21.00.

Miejsce spotkania: Art Hotel Wrocław, Kiełbaśnicza 20, 50-110 Wrocław

Data: 17.07.2018

Godz.: 19.00-21.00

WSTĘP WOLNY

 

Exit mobile version