Site icon wroclawianin.info

Sprzedawał nielegalne urządzenia do diagnostyki samochodowej

Policjanci Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością dolnośląskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który oferował do sprzedaży nielegalne urządzenia do diagnostyki samochodowej. Podejrzany swoje ogłoszenie wystawił na jednym z portali internetowych. Funkcjonariusze w wyniku przeprowadzonych czynności zabezpieczyli 5 sztuk takich przedmiotów. Straty spowodowane nielegalną dystrybucją urządzeń diagnostycznych oszacowano wstępnie na kilkadziesiąt tys. złotych. Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

                                                                         fot.: pixabay.com

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu na podstawie czynności operacyjnych zatrzymali mieszkańca powiatu średzkiego, który na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży urządzenia do diagnostyki samochodowej bez stosownych licencji i zezwoleń.

Jak ustalili policjanci 27-latek dokonał sprzedaży około 10 sztuk tego typu urządzeń. Podejrzany został zatrzymany na gorącym uczynku kiedy przekazywał jedną z przesyłek. Funkcjonariusze w wyniku przeprowadzonych czynności zabezpieczyli 5 sztuk takich przedmiotów. Straty spowodowane nielegalną dystrybucją urządzeń diagnostycznych oszacowano wstępnie na kilkadziesiąt tys. złotych.

Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Źródło:  Wydział do Walki z Cyberprzestępczością KWP we Wrocławiu

Exit mobile version