Site icon wroclawianin.info

Szkolenie groomerskie z certyfikatem już we Wrocławiu!

Już 22 września do Wrocławia zawita jedna z najlepszych groomerów w Europie, aby poprowadzić szkolenie z zakresu pielęgnacji sierści psów i kotów. Seminarium obejmie praktykę strzyżenia, trymowania czy wyczesywania sierści oraz zakończy się dwujęzycznym certyfikatem.

Kto poprowadzi szkolenie?

Zajęcia poprowadzi znana na całym świecie ze swoich nowatorskich technik groomerskich Isabell Jane Doblas Jones. Trenerka jak dotąd prowadziła serie szkoleń m.in. w Kanadzie, a tym razem – ze względu na duże zapotrzebowanie – postanowiła zorganizować tour po krajach europejskich. Isabell, poza niezwykłymi umiejętnościami, ma za sobą 30 lat doświadczenia w zawodzie oraz jest właścicielką 9 prestiżowych salonów pielęgnacji. Z tego względu szkolenie obejmie nie tylko praktykę stricte techniczną, taką jak strzyżenie czy trymowanie, ale także część seminaryjną, na którą złożą się zajęcia z psychologii zwierząt. Jak tłumaczy sama trenerka, aby zostać dobrym groomerem, trzeba umieć słuchać potrzeb zwierząt.

Program seminarium groomerskiego we Wrocławiu

Dotychczasowe szkolenia, które odbywały się na całym świecie, zebrały ogrom pozytywnych opinii. Uczestnicy chwalą przede wszystkim skuteczne przekazywanie wiedzy i umiejętności w bardzo szybki sposób.  Uczestnictwo w szkoleniu, które odbędzie się we Wrocławiu, to koszt jedynie 400 zł. Cena obejmuje także wydanie certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Do wygrania profesjonalny sprzęt groomerski!

Szkolenie sponsorowane jest m.in. przez hurtownię internetową z produktami dla psów i kotów (Wszystkodlazwierzat.pl), dlatego wszyscy uczestnicy otrzymają wartościowe prezenty. Złożą się na nie karmy marki premium, przysmaki, profesjonalne kosmetyki oraz rabaty do sklepu groomerskiego. Dodatkowo firma zorganizuje losowanie, z pulą nagród o łącznej wartości kilku tysięcy złotych (wśród nich znajdą się m.in. profesjonalne maszynki do strzyżenia za ponad 600 zł).

Kiedy i gdzie?

Certyfikowane szkolenie groomerskie z Isabell Jane Doblas Jones, odbędzie się 22 września w „Villi Sobótka” (ul. Wrocławska 50). Edycja wrocławska jest ostatnią okazją do spotkania z trenerką, ponieważ kończy jej trasę szkoleniową po polskich miastach. W poprzednich dniach groomerka poprowadziła seminaria w Warszawie i Toruniu.

Seminarium jest świetną okazją do doskonalenia umiejętności zarówno początkujących, jak i doświadczonych groomerów.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie sponsora – sklepu Wszystkodlazwierzat.pl.

Exit mobile version