Site icon wroclawianin.info

Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci w Sky Tower

Od 10 do 12 stycznia w Sky Tower odbędzie się wydarzenie Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci (dawniej Giełda Antyków i Staroci). To doskonała okazja dla pasjonatów, aby odświeżyć swoje kolekcje, wymienić doświadczenia i porozmawiać z wystawcami z całego kraju. To również idealny moment dla wszystkich zainteresowanych, aby zaopatrzyć się w rzadko spotykane, oryginalne przedmioty, wyroby porcelanowe, sztućce, wyjątkowe obrazy i malowidła oraz wiele innych unikatowych znalezisk.

Miłośnicy antyków po raz kolejny spotkają się w Sky Tower, aby zaprezentować i wystawić na sprzedaż eksponaty ze swoich kolekcji. Przedwojenne, ręcznie wykonane zastawy porcelanowe, srebrne ozdobne sztućce, wytworne żyrandole, mosiężne i miedziane dodatki, naftowe lampki nocne, grawerowane łyżeczki, futra czy witraże – to tylko niektóre z przedmiotów, wśród których będą mogli buszować miłośnicy rzeczy z poprzedniej epoki.

Galeria Antyków i Staroci w Sky Tower organizowana jest już od kilku lat. W tym czasie zdążyliśmy stać się nie tylko kultowym miejscem sprzedaży wyjątkowych przedmiotów, ale także forum spotkań i wymiany myśli prawdziwych pasjonatów – mówi Agnieszka Solarz, Dyrektor Marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A. – Podczas styczniowej odsłony wydarzenia każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zadowoleni powinni być kolekcjonerzy, bibliofile, filateliści czy numizmatycy. Fani winyli również znajdą coś niezwykłego do swoich kolekcji – dodaje Agnieszka Solarz.

Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci czynna będzie w godzinach otwarcia Sky Tower, stoiska zostaną ustawione na parterze budynku.

Kolejne edycje wydarzenia zostały zaplanowane na: 14-16 lutego, 16-18 marca oraz 11-13 kwietnia.

Exit mobile version