Site icon wroclawianin.info

To już ostatni dzwonek by wziąć zostać jednym z „Ośmiu wspaniałych”

hospice-1793998_640Przed nami kolejna edycja konkursu dla wrocławian w wieku 10-19 lat. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 stycznia br.

Wrocław co roku nagradza dzieci i młodzież za życzliwość, wielkie serca, bezinteresowną pomoc, pozytywne postawy i działania. W konkursie mogą wziąć udział zarówno pojedyncze osoby jak i grupy wolontariuszy. Liczy się każdy rodzaj pracy na rzecz kolegów, sąsiadów i innych potrzebujących: praca w hospicjum, opieka nad zwierzętami, współpraca z seniorami i przedszkolnymi dziećmi, zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży, udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez instytucje i szkoły – każdy rodzaj pomocy jest ważny i potrzebny.

Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy przesyłać do 18 stycznia do Departamentu Edukacji (Wydział Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych) ul. G. Zapolskiej 4, 50-032 Wrocław z dopiskiem „Ośmiu Wspaniałych” lub dostarczyć osobiście (ul. G. Zapolskiej 4, pok 439, w godz. 7.45-15.45)

Fragmenty regulaminu:

Podsumowanie zeszłorocznej edycji: w ubiegłorocznej edycji konkursu wyróżniono 14 osób i dwie grupy wolontariuszy – LINK

Informacje o konkursie – LINK

Kalendarium:

Do pobrania:

Wrocławski Kalendarz Konkursu 2016_2017

Formularz zgłoszenia grupowego 8 W 2016_17

Formularz zgłoszenia indywidualnego 8 W 2016_17

Regulamin Konkursu 8 Wspaniałych edycja 2016

Konkurs Ośmiu Wspaniałych to pomysł warszawskiej fundacji Świat na tak. Organizatorem jego wrocławskiej decyzji jest Urząd Miejski Wrocławia. Jego celem jest promowanie pozytywnych postaw i działań oraz rozpowszechnianie wolontariatu dzieci i młodzieży. W pracach komitetu organizacyjnego i Jury konkursu uczestniczą przedstawiciele urzędu, kuratorium, szkół, domów kultury, organizacji pozarządowych, radnych.

Exit mobile version