Site icon wroclawianin.info

Utrudnienia na drogach – 23-28 czerwca

zmiany w organizacji ruchuW najbliższych dniach wystąpią zmiany w organizacji ruchu w następujących punktach miasta:

Brzeska/Świstackiego – zamknięcie skrzyżowania

Od nocy z 23/24 do nocy 25/26 czerwca na skrzyżowaniu mogą wystąpić poważne utrudnienia – całkowite wyłączenie z ruchu kołowego. Powodem wystąpienia ograniczeń będą prace przy demontażu dźwigu obsługującego budowę dewelopera ATC Development.

Bystrzycka/ Idzikowskiego – zamknięcie skrzyżowania

Od godz. 16.00 w dniu 25 czerwca do godz. 10.00 w dniu 26 czerwca skrzyżowanie będzie wyłączone z ruchu dla potrzeb wykonania prac zaplanowanych przez MPWiK – demontaż rury wodociągowej z terenu przejazdu kolejowego. Objazd dla komunikacji indywidualnej wyznaczono ulicą Hermanowską.

Obornicka/ Bałtycka – otwarcie lewoskrętu

Od soboty 24 czerwca na skrzyżowaniu zmieni się organizacja ruchu. Zostanie umożliwiony lewoskręt z Obornickiej w Bałtycką (obecnie tylko MPK ma do niego prawo). Ozakowanie poziome zostanie wykonane w nocy z piątku na sobotę, sygnalizacja wg nowego programu rozpocznie pracę od sobotniego poranka.

Zawalna – wyłączenie z ruchu miejsc postojowych

Od poniedziałku – 26 czerwca, rozpocznie się remont parkingu przy ul. Zawalnej i wykonawca będzie sukcesywnie wygradzał teren pod plac budowy. Wymiana nawierzchni na parkingu potrwa do końca drugiej dekady lipca br. Na czas trwania robót budowlanych parkowanie w tym miejscu będzie niemożliwe.

Ruska, pl. Solny św. Ducha, Kraińskiego – zakaz parkowania

W przyszłym tygodniu kontynuowane będą renowacje oznakowania poziomego miejsc postojowych. Na czas niezbędny do wykonania prac miejsca te są wyłączone z parkowania.

Exit mobile version