Site icon wroclawianin.info

Warsztaty animacji z Platige Image

Centrum Technologii Audiowizualnych zaprasza młodych twórców, grafików i animatorów na warsztaty ze specjalistami w tworzeniu efektów specjalnych i animacji 3D m.in. do reklam i filmów. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Warsztaty poprowadzą specjaliści z Platige Image – Olga Szablewicz-Pisuk, Piotr Żyła i Błażej Andrzejewski.

– Platige Image to studio o bogatym doświadczeniu, utytułowane, tworzące animacje na światowym poziomie. Nie bez powodu też takie warsztaty odbywają się w naszej instytucji. CeTA jest miejscem, w którym realizowane są produkcje z wykorzystaniem efektów specjalnych i nowych technologii, w którym dziedziny te promujemy i w zakresie których edukujemy – mówi dr Robert Banasiak, Dyrektor Centrum Technologii Audiowizualnych.

Podczas dwudniowych zajęć uczestnicy poznają tajniki tworzenia efektów specjalnych:

Warsztaty skierowane są do osób, które posiadają już doświadczenie w pracy w animacji 3D oraz znają program Maya Autodesk w podstawowym zakresie. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 4 grudnia poprzez formularz dostępny na stronie: LINK. Liczba miejsc jest ograniczona.

AW

Exit mobile version