Site icon wroclawianin.info

Wrocław światową stolicą tuningu – Raceism Event 2017

W najbliższy weekend (8-9 lipca) na Stadionie Wrocław sympatycy modyfikowanych aut poczują się jak w raju. Na aleję Śląską przyjadą autorytety branży motoryzacyjnej i tuningu z USA, Europy, Rosji i Japonii.

Raceism Event 2017 to kolejna edycja corocznej imprezy organizowanej w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem Stadion Wrocław gościć będzie autorów najlepszych projektów z ponad 20 krajów – od Wielkiej Brytanii po Rosję. Wokół wydarzenia skupia się wiele firm i osób stanowiących o szybkości rozwoju europejskiej sceny modyfikacji samochodów. Ich zaangażowanie świadczy o profesjonalizmie organizatorów i wysokiej jakości przedsięwzięcia.

Plejada gwiazd

Podczas Raceism Event 2017 zobaczymy właścicieli najlepszych marek produkujących aftermarketowe części, m.in.: Vossen Wheels, Rotiform, Liberty Walk, Airlift, Airrex, ADV.1 Wheels i wielu innych. Towarzyszyć im będą gwiazdy motosportu oraz ikony światowego tuningu:

Podczas imprezy publiczność będzie świadkiem show driftingowego w wykonaniu najlepszych zawodników w Europie. Zwycięzców z poszczególnych kategorii wyłoni widowiskowy system sędziowski. Ponadto, odbędzie się panel dyskusyjny z gośćmi specjalnymi z całego świata, zostaną zaprezentowane najbardziej innowacyjne produkty w branży, a szereg sportowych i artystycznych atrakcji zapewni dużą dawkę emocji.

Bilety do nabycia w dniach imprezy w kasach przed wejściem na stadion w cenie 75 zł (cena obejmuje 2 dni imprezy).

Podczas imprezy dostępne będą parkingi stadionu: od ul. Królewieckiej i ul. Lotniczej(parkingi płatne).

Więcej informacji na stronie organizatora: LINK

Sobota 8 lipca – godz. 11:00 – 18:00
Niedziela 9 lipca – godz. 11:00 – 17:00

Daniel Świerczewski

Exit mobile version