6 Podwórek Talentów NIVEA w województwie dolnośląskim

Tegoroczna edycja konkursu zakończona. Internauci wybrali 15 lokalizacji, w których, jeszcze w tym roku, powstaną Podwórka Talentów NIVEA. Wcześniej jury wyłoniło 5 miejscowości. Oznacza to, że w naszym regionie wybudowanych zostanie aż 6 edukacyjnych placów zabaw! 

                                                                               Podwórko Talentów NIVEA/mat.pras.

W ubiegłym tygodniu zakończyło się trwające ponad miesiąc głosowanie w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Na zwycięskie lokalizacje zgłoszone z województwa dolnośląskiego zostało oddanych łącznie 170 098 głosów. Walka była naprawdę zacięta, a o wygranej często decydowały pojedyncze głosy. Oto oficjalne wyniki:

Marcinkowice – 55 202 głosy

Oława (ul. Bursztynowa) – 29 801 głosów

Oława (ul. Lipowa) – 29 204 głosy

Głogów – 28 531 głosów

Oleśnica – 27 360 głosów

Wrocław – w wyniku obrad jury

Dzięki Waszym głosom dzieci z naszego województwa zyskają wspaniałe miejsce zabaw i spotkań. Podwórka Talentów NIVEA to jedyne w swoim rodzaju place zabaw, łączące naukę i dobrą zabawę. Dzięki trzem strefom – sportowej, naukowej i artystycznej, dzieci mogą nie tylko rozwijać swoje umiejętności ruchowe, ale także poznawać świat i pobudzać kreatywność. To place zabaw na miarę XXI wieku, odpowiadające na potrzeby współczesnych dzieci i ich rodziców. Już niedługo rozpocznie się budowa, a dzieci będą mogły bawić się na Podwórkach jeszcze w tym roku.

Swoją akcją NIVEA stara się zachęcać młodsze pokolenia do spędzania czasu na dworze i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu razem z całą rodziną. To jednak nie jedyne działania, które prowadzi. Marka już od 17 lat angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Wszystkie kierowane są do polskich rodzin. Dlatego możemy być pewni, że mimo zakończenia tegorocznego konkursu Podwórko Talentów NIVEA, będziemy mogli brać udział w przyszłych inicjatywach firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *