Banana Socks, czyli ekstrawaganckie kolorowe skarpetki

BANANA SOCKS to młoda i dynamiczna firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją kolorowych skarpetek najwyższej klasy. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają idealnie ciepłe i ekstrawaganckie gadżety.

-Dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego wybraliśmy partnerstwo z najlepszymi lokalnymi dostawcami i producentami, wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość naszych bananowych skarpet- mówią twórcy marki. Banana Socks to skarpety w 100% wyprodukowane w Polsce.

W ofercie posiadają bezszwowe skarpetki męskie i damskie w rozmiarach uniwersalnych. W sklepie bananasocks.pl każdy może wybrać sobie długie skarpetki lub stopki w jaskrawych kolorach i ciekawych niebanalnych wzorach.

Skarpetki Banana Socks są zrobione z bawełny czesanej najwyższego gatunku (77%), która pozwala utrzymać stopy w cieple i jest odpowiednia nawet dla osób o wrażliwej skórze. Dodatkowo w składzie znajduje się poliamidu (21%), który zapewnia skarpecie trwałość i wytrzymałość oraz elastan (2%), dzięki któremu skarpeta idealnie dopasowuje się do stopy.

Skarpety Banana Socks idealnie pasują dla osób, które:

  • kochają życie
  • chcą się wyróżniać i szukają ekskluzywności
  • nie boją się zaskakiwać pewnością siebie i niestandardowym stylem
  • mają dobre wyczucie smaku (bananowy!!!) i estetyki
  • uwielbiają robić prezenty sobie i innym
  • doceniają ciepło i wygodę
  • zwracają uwagę na wysoką jakość odzieży i akcesoriów
  • doceniają Polskich projektantów i wspierają lokalnych producentów

Oprócz najlepszej jakości materiałów, projektanci Banana Socks dbają również o najdrobniejsze szczegóły wzoru i precyzję jego wykonania.

-Jesteśmy przekonani, że każdy powinien dążyć do tego, co piękne. Mówimy o pięknie w domu, w pracy, w ubraniu, w związkach, w głowie. Chcemy przekazać naszym klientom, że życie jest przyjemne, kiedy się otaczamy pięknymi rzeczami. Nawet jeśli są to skarpetki- przekonują projektanci Banana Socks.-Więc, mówiąc zupełnie szczerze i od serca – jesteśmy tutaj po to, by dodać codziennemu życiu każdej osoby szczyptę piękna, koloru, wyjątkowości i ciepła.

                                          KONKURS

Odpowiedz na pytanie: Który wzór kolorowych skarpet Banana Socks (strona sklepu www.bananasocks.pl) uważasz na najbardziej szalony/kreatywny i dlaczego?

Nagrody:
1 miejsce: zestaw skarpetek (wzory i rozmiar do wyboru)
2 miejsce: Dowolna para skarpet Banana Socks  (wzór i rozmiar do wyboru)
Dodatkowo 5 osób otrzyma kody rabatowe.

Wasze odpowiedzi wysyłajcie na maila: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpiszcie BANANA SOCKS. Na wasze odpowiedzi czekamy do 21.09. do godz. 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo i poproszeni o wskazanie wzoru i rozmiaru wybranych przez siebie skarpet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *