Przygotuj się na rower! Darmowy serwis we Wrocław Fashion Outlet

Dni nabierają coraz więcej słońca, a my wraz z nimi nabieramy rozpędu i przesiadamy się z komunikacji miejskiej czy samochodów na ekologiczne jednoślady. Pojazd po zimie może wymagać renowacji lub uzupełnienia o funkcjonalne akcesoria, warto również przemyśleć sportową garderobę. Sprawdź, jak przygotować rower do jazdy i postaw na usługi serwisu rowerowego Wrocław Fashion Outlet.

Jak przygotować rower do jazdy?

Zastanawiasz się, jak przygotować rower do jazdy po przerwie zimowej? Przede wszystkim warto zająć się dokładnym wyczyszczeniem jednośladu. Można do tego użyć specjalnych środków dedykowanych pielęgnacji rowerów lub delikatnych detergentów rozcieńczonych wodą. Przydatne mogą się okazać również szczotki i olej do natłuszczenia napędu oraz łańcucha.

Kolejnym krokiem powinno być sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. W razie konieczności należy napompować opony, wymienić przerdzewiałe części czy zmienić wysokość siodełka. Warto te czynności powierzyć specjalistom i skorzystać z usług serwisu rowerowego. Wrocław może korzystać z darmowych napraw we Wrocław Fashion Outlet – o szczegółach piszemy w dalszej części tekstu.

Dobrym pomysłem jest również zainwestowanie w akcesoria rowerowe, które zwiększają komfort jazdy i bezpieczeństwo na drodze, takie jak: funkcjonalny koszyk do przewożenia bagażu, mocne światełka, dopasowany kask czy dzwonek ostrzegający.

Strój na rower – funkcjonalny i z modowym twistem

Planując rowerowe wyprawy nie można zapominać o komfortowym ubiorze. Strój na rower nie musi być w 100% w sportowym stylu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć elementy garderoby codziennej z odzieżą funkcjonalną.

Spodenki typu kolarki można ubrać do eleganckiej, oversizowej koszuli, która nie będzie krępowała ruchów podczas jazdy. Jako dodatki świetnie sprawdzi się czapka z daszkiem osłaniająca twarz przed mocnymi promieniami słońca, a także torebka typu nerka, którą można przewiesić przez tułowie i trzymać blisko siebie ważne dokumenty, kluczyki czy telefon.

Jakie buty na rower będą najlepsze?

Nie ma jednej uniwersalnej zasady dotyczącej doboru butów na rower. Amatorscy cykliści mogą postawić na modne sneakersy na miękkiej podeszwie, ale świetnie sprawdzą się również płaskie sandałki z zapięciem na kostce, a nawet dopasowane baleriny – w tym sezonie najmodniejsze fasony mają trójkątny nosek.

Serwis rowerowy Wrocław Fashion Outlet naprawia jednoślady za darmo!

Od 24 marca do 25 kwietnia centrum handlowe Wrocław Fashion Outlet zaprasza do WROwerowego Serwisu: https://wroclawfashionoutlet.com/aktualnosci-i-trendy/wrowerowy-serwis-2022. Każda osoba, która odwiedzi centrum w tych dniach, może liczyć na darmowy serwis jednośladu pod okiem doświadczonych mechaników.

Żeby skorzystać z okazji wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club i zrobić dowolny zakup – na przykład zaopatrzyć się w strój na rower czy buty na rower w jednym ze sportowych salonów, mieszczących się w outlecie. Nike, New Balance, ASICS, Adidas, Puma czy Reebok przygotowały starannie wybraną selekcję odzieży sportowej w najmodniejszych kolorach i fasonach.. Nie czekaj, przygotuj rower na nowy sezon już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *