Biura rachunkowe we Wrocławiu – 10 polecanych biur księgowych we Wrocławiu

We Wrocławiu skorzystać można z wielu biur księgowych. Niektóre z nich, poza usługami rachunkowymi i księgowo-kadrowymi oraz obsługą podatkową, oferują także wsparcie doradcze z zakresu prawa i biznesu. Z którymi biurami rachunkowymi we Wrocławiu warto podjąć współpracę?

Tax Expert

Tax Expert to biuro znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Ostrowskiego 30. Pracują tam osoby, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem z zakresu finansów. Oferta Tax Expert obejmuje usługi w zakresie księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie biura taxexpert.com.pl. Współpracę z Tax Expert można podjąć przez formularz internetowy, e-mail, kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie firmy.

Selent & Słupina

Selent & Słupina to biuro rachunkowe zlokalizowane przy pl. Legionów 2/5 we Wrocławiu. W ofercie znajdują się usługi księgowe i podatkowe, nadzór księgowy, kadry i płace, księgowość online, wirtualne biura, audyty wewnętrzne i szkolenia BHP.

Rach Expert

Biuro Rach Expert położone jest przy ulicy Powstańców Śląskich 58C we Wrocławiu. Specjaliści tam pracujący zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, a także kadrami i płacami.

Konto

Biuro rachunkowe Konto znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego 42/6 we Wrocławiu. Współpracę można podjąć przez formularz internetowy, e-mail, telefon lub osobiście w siedzibie firmy. Do usług biura zalicza się: księgowość, kadry i płace, a także inne czynności, np. analizy finansowe.

JWW

JWW zlokalizowane jest przy ulicy Wiśniowej 43a we Wrocławiu. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Oferta JWW obejmuje takie usługi jak wprowadzanie firmy na rynek, czynności księgowe, obsługę kadrowo-płacową, zarządzanie płatnościami, doradztwo i analizę biznesową, a także likwidację spółek.

Coma

Biuro rachunkowe Coma zlokalizowane jest przy pl. Grunwaldzkim 12 we Wrocławiu. W ofercie znaleźć można kompleksową obsługę księgową, taką jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu, obsługę kadrowo-płacową i wyprowadzanie z zaległości.

Super Księgi

Biuro rachunkowe Super Księgi znajduje się przy ulicy Łęczyńskiej 4/3 we Wrocławiu. Oferta obejmuje pełną obsługę księgową i kadrową firm (prowadzenie ksiąg, obsługa podatkowa, rozliczanie ZUS), jak i outsourcing usług płacowych.

Lasko

Siedziba biura rachunkowego Lasko jest przy ulicy Świdnickiej 39 we Wrocławiu. Na ofertę składają się między innymi takie usługi jak: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, obsługa kadrowo-płacowa, roczne zeznania podatkowe, kontakt z US i ZUS.

Biuro Rachunkowe Dorota Szymczak

Biuro Rachunkowe Dorota Szymczak znajduje się przy ulicy Legnickiej 52 we Wrocławiu. Kompleksowe usługi obejmują pełną księgowość, ewidencję środków trwałych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczenia roczne itd.

Arcadio

Biuro Arcadio znajduje się przy ulicy Ciepłej 15/21 we Wrocławiu. Można znaleźć tam pełną obsługę księgową, ale nie tylko. Biuro zajmuje się także usługami kadrowo-płacowymi, doradztwem gospodarczym, leasingowym oraz rozliczaniem projektów unijnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *