BlackBeard – miejsce wyjątkowe dla każdego mężczyzny

Myślisz, że zlokalizowana we Wrocławiu ulica Tęczowa to kolejne nudne miejsce, które nie ma Ci nic do zaoferowania? Nic bardziej mylnego!

To właśnie na ulicy Tęczowej 57 powstał niebanalny, zarówno pod względem działalności, jak i wyglądu, salon fryzjerski dla mężczyzn. BlackBeard bo to właśnie o nim mowa jest ciekawym pomysłem, który zrodził się w głowach wybitnych mężczyzn, którzy pragnęli podzielić się swoją wizją ze światem. To właśnie, dzięki ich uporowi powstał nowoczesny, męski salon fryzjerski – barber, w którym nie tylko zadbasz o włosy i brodę, ale również masz możliwość degustacji wielu różnych alkoholi lub kupisz kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz brody.

W salonie BlackBeard możesz kupić alkohole takie jak: rum, giny, whisky, likiery, cognac, szampany, wina. To właśnie przy Tęczowej 57 spróbujesz prawdziwego kubańskiego rumu, a także rozsmakujesz się w różnego rodzaju winach, whisky, szampanach czy ginach. Nie jesteś fanem wysokoprocentowych trunków? W BlackBeard każdy znajdzie coś dla siebie.

W pięknie odrestaurowanych wnętrzach (w stylu industrialnym) możesz zorganizować degustację alkoholi, na którą zaprosisz przyjaciół, rodzinę, czy po prostu współpracowników i kontrahentów. Podczas zorganizowanego spotkania będziecie mogli zapoznać się z historią wybranych alkoholi, a także uraczyć nimi podniebienia. Nie zapomnijmy również o Rum Love Festiwal, czyli drugim projekcie tych samych twórców. W czasie kilku dni, mieszkańcy Wrocławia, a także goście z innych regionów Polski mogą przenieść się do świata wyjątkowych rumów niespotykanych w pubach, barach czy marketach. Dlaczego rum? Właściciele BlackBeard chcą sprawić, że będzie on chętniej wybierany przez Polaków, a także jego smak zostanie przez nich doceniony.

A może chciałbyś po prostu zadbać o brodę lub włosy? W BlackBeard znajdziesz świetnych barberów, którzy profesjonalnie wykonają usługę oraz pomogą Ci wybrać odpowiednią fryzurę oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów i brody.

Zdziwiony? BlackBeard to miejsce, w którym nie sposób się nudzić. To właśnie tutaj zasmakujesz zagranicznych alkoholi, wypielęgnujesz brodę, a poza tym odświeżysz fryzurę i spędzisz miło czas. Przy Tęczowej 57 czekają na Ciebie zarówno wyszkoleni barberzy, jak i właściciele salonu. To tutaj zgłębisz wiedzę na temat degustowanych trunków oraz zapoznasz się z możliwościami łączenia ich w drinkach.

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *