Brak mi słów

1
Źródło: Galeria Entropia

Mieszkańcy Wrocławia – Ola Szulimowska i Paweł Marcinek – zaprezentują swoje prace w Galerii Entropia. Wystawa potrwa od 12 do 29 lipca 2016. Otwarcie nastąpi we wtorek o 18:00. Wstęp wolny.

Ola Szulimowska jest absolwentką Malarstwa ASP we Wrocławiu. Do jej głównych zainteresowań należy przede wszystkim kolaż, instalacja i działania audio-wizualne. Paweł Marcinek natomiast jest miłośnikiem prostych rozwiązań. W jego dziełach ważna jest również mnogość interpretacji.

„Brak mi słów. Może to być doświadczenie dalekich podróży, wielokrotnie spłycane w towarzyskich opowieściach. Jak się mają do siebie – wspólnie przeżyte doświadczenie i próba jego przybliżenia, opowiedzenia innej osobie. Co rozumiemy pod pojęciem naszego najbliższego otoczenia, gdzie jest próg, którego przekroczenie jednoznaczne jest z utratą komfortu? Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby upewnić się, że to co robimy ma sens, dlatego prace wykonane są w różnych technikach i nie stanowią jednolitego cyklu a ich wspólnym mianownikiem jest aktywność życia codziennego oraz obserwacja otoczenia. To właśnie chcielibyśmy sprawdzić i pokazać. Nie jest to ani koniec ani początek. Brak mi słów.” – piszą organizatorzy wystawy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *