Chcesz zainwestować w nowe regały magazynowe we Wrocławiu? Sprawdź, od czego zacząć

To oczywiste, że regały stanowią podstawowy, wręcz niezbędny element wyposażenia każdego magazynu. Ich wybór nie powinien być kwestią przypadku – zwłaszcza, że dziś w ofertach producentów znajdziemy wiele rodzajów regałów magazynowych, odpowiadających na potrzeby przedsiębiorców z różnych branż, posiadających zaplecza magazynowe o dowolnej kubaturze i funkcjonalności. Przymierzając się do inwestycji w nowe regały magazynowe we Wrocławiu warto wziąć pod uwagę kilka kryteriów, które omawiamy w naszym poradniku.

Poszukaj sprawdzonego dystrybutora regałów magazynowych we Wrocławiu

Regały magazynowe można kupić w wielu miejscach – nawet na aukcjach internetowych. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że zostaną one prawidłowo dobrane do potrzeb Twojego biznesu, fachowo zamontowane, a przy tym zaoferowane w korzystnej cenie, to zacznij od znalezienia sprawdzonego dystrybutora.

Szczególnie dobrą opinią na polskim rynku cieszy się LTM – renomowany dystrybutor regałów magazynowych czołowych producentów. W ofercie LTM znajdziesz regały spełniające surowe kryteria jakościowe, zgodne z normami FEM i EN 15512. Dystrybutor gwarantuje dużą dostępność regałów, co jest niezwykle ważne w czasach powszechnego niedoboru różnego rodzaju materiałów, konstrukcji i surowców.

Jeśli więc potrzebujesz regałów magazynowych we Wrocławiu „na już”, to sugerujemy od razu skontaktować się z LTM i zapytać o najbliższe terminy realizacji zamówienia.

Zastanów się, jakie regały najlepiej sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie

Wybór konkretnych regałów magazynowych musi być uzależniony od realnych potrzeb przedsiębiorstwa. Choć wydaje się, że regały różnią się między sobą wyłącznie wymiarami, to w rzeczywistością istnieją między nimi istotne różnice konstrukcyjne.

Do najpopularniejszych rodzajów regałów magazynowych zaliczymy:

  • regały paletowe,
  • regały wysokiego składowania,
  • regały półkowe,
  • regały przepływowe,
  • regały wjezdne,
  • regały wspornikowe.

Oferta LTM obejmuje wszystkie popularne rodzaje regałów magazynowych. Co ważne, konstrukcje te mogą zostać dopasowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa pod kątem podstawowych parametrów technicznych – wysokości oraz nośności. Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.ltm-regaly.pl/regaly-magazynowe/.

Rozważ zakup używanych regałów magazynowych

Nowe regały magazynowe to najlepszy wybór z punktu widzenia możliwości perfekcyjnego dopasowania konstrukcji do potrzeb i specyfiki danego zakładu (produkcja regałów na wymiar). Nie każdy przedsiębiorca może sobie jednak pozwoli na taką inwestycję. W trudnych czasach na popularności wyraźnie zyskują regały magazynowe z drugiej ręki.

Zakup używanych regałów może być znakomitym, a przede wszystkim ekonomicznym pomysłem. Warunek jest jeden: muszą to być regały z pewnego źródła, drobiazgowo sprawdzone pod kątem technicznym, oferujące fabryczne parametry w zakresie nośności. Takich regałów również szukaj w ofercie LTM.

Postaw na kompleksową obsługę

Zakup regałów magazynowych wydaje się być prostym zadaniem. Pamiętajmy natomiast, że zwykle taka inwestycja wiąże się z koniecznością zaprojektowania i zbudowania całego zaplecza magazynowego od podstaw. Projekt musi uwzględniać specyfikę danego obiektu (kubatura, lokalizacja, metraż, dostępność poszczególnych instalacji), rodzaj magazynowanych towarów czy tempo ich rotacji.

Tutaj dużym wsparciem dla przedsiębiorstwa jest doświadczony dystrybutor regałów magazynowych, który nie tylko dobierze odpowiednie konstrukcje do potrzeb swojego klienta, ale także będzie świadczyć doradztwo logistyczne, zaoferuje usługę zaprojektowania magazynu, demontażu starych regałów i montażu nowych.

Wszystkie te usługi są dostępne w ofercie LTM. Dlatego jest to odpowiedni partner dla każdego przedsiębiorstwa stojącego przed koniecznością zbudowania, rozbudowania lub zmodernizowania swojego zaplecza magazynowego.

Z pełną ofertą regałów magazynowych dla przedsiębiorstw z Wrocławia i regionu zapoznasz się na stronie https://www.ltm-regaly.pl/regaly-magazynowe/wroclaw/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *