CityFit na wrocławskiej Starówce zaprasza na dni otwarte

Otwarcie pierwszego wrocławskiego klubu fitness polskiej sieci CityFit nastąpi już o północy z 7 na 8 kwietnia. Zlokalizowany jest on w samym centrum miasta, a na tle innych klubów wyróżnia się nowoczesnym sprzętem, atrakcyjną ceną karnetów i dostępnością 24h/dobę.

Nowoczesny i dostępny

Klub zlokalizowany na terenie Starego Miasta, przy ulicy Szewskiej 3A i zajmuje powierzchnię aż 1900 mkw.  Nowocześnie zaaranżowana, dwupoziomowa przestrzeń treningowa wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Znajdziemy tu 11 stref aktywności, wśród których znajdują się sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sztuk walki, strefa cross functional oraz nowość w CityFit: strefa relaksu, w której będzie można odpocząć po treningu. Klubowicze mogą korzystać również ze strefy fit test wyposażonej w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Jednym z nich jest innowacyjny FitQuest, na którym można sprawdzić poziom fitnessowego IQ.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: wszystkie kluby czynne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca. Bezpośrednio przy klubie zlokalizowany jest parking na 380 miejsc.

Z przyjemnością i bez zobowiązań

Osoby decydujące się na zakup członkostwa w trakcie trwającej do 7 kwietnia przedsprzedaży, nie tylko nie zapłacą wpisowego, ale również zyskają wyjątkowo atrakcyjne ceny karnetów. Koszt korzystania z CityFit Wrocław Stare Miasto w ofercie przedsprzedażowej to: 29 złotych miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące i 39 zł miesięcznie przez wszystkie kolejne (z gwarancją niezmienności tej ceny przez cały czas korzystania).  Co ważne, klub nie wymaga długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Od 3 do 7 kwietnia w godzinach 13.00 – 21.00 klub organizuje dni otwarte, podczas których można obejrzeć wnętrza, porozmawiać z trenerami oraz przede wszystkim się zapisać.

„Niezależnie od tego czy ćwiczycie regularnie, mieliście dłuższą przerwę czy też będzie to Wasza pierwsza przygoda z fitnessem, gorąco zapraszam do CityFit. Nasza sieć słynie z doskonałej atmosfery i również we Wrocławiu zadbamy o to, aby klub stał się miejscem, do którego będziecie przychodzić z przyjemnością. Otwieramy o północy z 7 na 8 kwietnia. Bądźcie wtedy z nami, bo dla pierwszych klubowiczów przygotowaliśmy specjalne upominki.” – mówi Ilona Wilk, manager klubu.

Klub na wrocławskim Starym Mieście będzie 10. klubem CityFit w Polsce. Już jesienią sieć pojawi się również w galerii Wroclavia.

Więcej informacji: CityFit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *