Darmowe rowerowe dostawy Pyszne.pl wkraczają do Wrocławia

Jedzenie z kolejnych uwielbianych wrocławskich restauracji nareszcie stało się dostępne także w dowozie. Z chwilą pojawienia się na ulicach Wrocławia kurierów rowerowych Pyszne.pl w zasięgu ręki znalazły się między innymi kultowy streetfood z Pasibusa, dania kuchni świata z Kresu czy zdrowe przekąski z Frankie’s.

                                                                                   fot.: mat.pras.

Pyszne.pl jest jedną z najbardziej znanych wrocławskich firm. To w Stolicy Dolnego Śląska nowatorski kilkuosobowy projekt rozwinął się w najczęściej wybierany w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online. We Wrocławiu Pyszne.pl ma swoją ogólnopolską siedzibę z ponad stuosobowym zespołem, a także setki partnerskich restauracji i pokaźną, bez przerwy rosnącą grupę stałych użytkowników.

Powyższe względy w połączeniu z niezwykle bogatą bazą gastronomiczną sprawiły, że Wrocław stał się drugim po Warszawie miastem, gdzie Pyszne.pl uruchomiło własną sieć dostaw. Smakołyki dostępne bez wychodzenia z domu czy biura, dowiezione bezpłatnie w czasie poniżej 30 minut. To możliwe dzięki dziesiątkom kurierów poruszających się po Wrocławiu na specjalnie zaprojektowanych w Holandii ekologicznych rowerach ze wspomaganiem elektrycznym. Jak pokazuje praktyka, pojazdy sprawdzają się na zakorkowanych ulicach lepiej niż samochody, nie dotyczą ich trudności z poszukiwaniem miejsca do parkowania, a przy tym są szybsze niż zwykłe rowery. Promują przy tym zdrowy styl życia i są przyjazne miastu – nie bez powodu uważanym za jedno z najbardziej zielonych w Europie.

-Wrocław jest dla nas szczególnym miastem. To tutaj w 2010 w małym mieszkaniu przy ulicy Grabiszyńskiej zaczęła się historia Pyszne.pl. Od samego początku wrocławska oferta na Pyszne.pl miała dla nas szczególne znaczenie – w końcu sami regularnie z niej korzystamy. Zawsze jednak były restauracje, do których nie mogliśmy dotrzeć z uwagi na brak usługi dowozu. Cieszę się, że dzięki wprowadzeniu nowej usługi w końcu jesteśmy w stanie bez ograniczeń kontynuować budowanie naszej oferty.- mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Pasibus: –Kurierzy rowerowi to nasza szansa na wprowadzenie opcji dostaw, a więc rozwinięcie działalności. Inaczej koszty transportu, ubezpieczeń i zatrudnienia dodatkowych osób, a także wszelkie kwestie organizacyjne, w tym skomplikowana logistyka dostaw spadłyby na nas. Dzięki współpracy z Pyszne.pl płacimy tylko za zrealizowane dostawy, unikając kosztów stałych. Sami zaś możemy skupić się na tym, co robimy najlepiej, czyli przygotowywaniu najpyszniejszych burgerów i dodatków.

Kurierzy Pyszne.pl zatrudnieni są na atrakcyjnych warunkach, obejmujących elastyczny grafik i rozszerzony pakiet ubezpieczeń. Dostawcy korzystają wyłącznie z nowych serwisowanych rowerów wysokiej jakości, co ma ogromne znaczenie dla ich bezpieczeństwa. Na początku każdego dnia pracy zgłaszają się w bazie po odbiór sprzętu, a także skontrolowanych pod kątem czystości plecaków termicznych. W trasie są monitorowani przez dyspozytora, który wie, jak zareagować na nieprzewidziane sytuacje. Liczy się, aby zamawiający miał dobre doświadczenia z serwisem. Bardzo istotne jest także, aby kurierzy potrafili dobrze komunikować się z klientami, bez barier językowych i w uprzejmy sposób.

Usługa dostaw przy użyciu elektrycznych rowerów funkcjonuje od 2016 roku w Warszawie i cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników i restauracji. Dostawy realizowane przez kurierów Pyszne.pl w stolicy docierają średnio w czasie pół godziny. Najwięcej zamówień przypada na pory lunchu i kolacji. Czy wrocławianie będą równie chętnie korzystać z usługi? Wkrótce przyjdzie czas na pierwsze podsumowania.

1 thought on “Darmowe rowerowe dostawy Pyszne.pl wkraczają do Wrocławia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *