Dni otwarte w Aquaparku – trening za 1 zł!

Już 12 i 13 października w strefie fitness Aquaparku odbędą się dni otwarte. Z tej okazji bilet całodzienny na tę strefę będzie kosztował jedynie symboliczną złotówkę.

Podczas dni otwartych będzie można wziąć udział w jednym z ponad 50 zorganizowanych treningów, skorzystać z bezpłatnego pomiaru składu ciała oraz porad trenerskich. Dodatkowo, dla wszystkich gości przygotowano degustację odżywek oraz dodatkowe atrakcje i konkursy, w których do wygrania będą karnety do Aquaparku.

– To doskonała okazja, aby poznać naszą strefę fitness i instruktorów, którzy prowadzą u nas zajęcia – mówi Agnieszka Grzywińska, kierownik Strefy Fitness.

Oprócz standardowych zajęć, które klienci Aquaparku znają z grafiku, pojawią się też dwie nowości – pole dance, czyli trening z użyciem rurek oraz kettlebell training, czyli zajęcia z użyciem kettli.

– Wszystkie osoby, które nigdy nie brały udziału w treningu pole dance i chcą zobaczyć czy będzie im odpowiadać ta forma aktywności zachęcamy do pojawienia się na dniach otwartych – zachęca Agnieszka Grzywińska.

dni otwarte w Aquaparku

Dodatkowo, wszystkie osoby, które w tych dniach pojawią się w Aquaparku będą mogły kupić miesięczny karnet na strefę siłowni i fitness w promocyjnej cenie 99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *