„Dziewczyna ze Szczepankowa”, czyli piękne mazurskie krajobrazy w tle

Trzecia po „Pewnego lata w Szczepankowie” i „Niecodziennym upominku” część opowieści o ludziach, których połączył mazurski pensjonat.

Młodzi Biernaccy dorastają. Braterstwo krwi Zojki i Krzyśka zostaje wystawione na próbę. Pojawienie się Izy, przebojowej dziewczyny z licencją pilota, sprawi, że Zojka odkryje w sobie coś, czego się nie spodziewała, Krzysiek zaś będzie musiał udowodnić, że dorównuje śmiałością nowej znajomej. Do akcji wkracza Jasiek, przystojny weterynarz z doktoratem. Helena rozstanie się z Waśką na zawsze, a babcię Krystynę zaskoczą złe wieści i antyterroryści.

Dalsze losy bohaterów, których zachwyciły szczepankowskie klimaty i urok mazurskiego krajobrazu.

Maria Ulatowska, autorka wielu książek obyczajowych, m.in. serii o Sosnówce, od 2014 roku pisząca powieści wspólnie z Jackiem Skowrońskim, autorem powieści sensacyjnych. Razem napisali dotychczas dwa kryminały obyczajowe, dwie powieści z historią w tle, jedną opowieść obyczajowo-przygodową, po czym postanowili wrócić do klimatów Sosnówki i tak rozpoczął się „Cykl Szczepankowski”. Przed Państwem trzecia z czterech części tego cyklu.
Prywatnie, poza pisaniem, najbardziej lubią podróże po świecie, zwiedzili już cztery kontynenty, a jeszcze przed nimi wiele egzotycznych miejsc, które odwiedzą z całą pewnością.

                                                                           KONKURS

Mamy dla Was 1 egzemplarz książki: „Dziewczyna ze Szczepankowa”, Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Aby ją zdobyć odpowiedz na pytanie: W którym roku Maria Ulatowska zaczęła tworzyć powieści z Jackiem Skowrońskim? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz DZIEWCZYNA. Na odpowiedzi czekamy do 16.03. do godz. 12.00. Zwycięzca poinformowany zostanie drogą mailową. Wygrywa 16 prawidłowa odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *