Elektryk Wrocław – fachowa obsługa przez całą dobę

Życie bez energii elektrycznej wydaje się niemożliwe. Niekiedy jednak nieodpowiednio zabezpieczony i źle opanowany prąd staje się zagrożeniem. Właśnie dlatego tak potrzebni są elektrycy.

Elektryk Wrocław 24/7

Klaumar Elektro to rodzinna firma z Wrocławia, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Elektryk z wrocławskiej firmy elektrycznej Klaumar podejmie się nawet najbardziej wymagających wyzwań, ponieważ stale poszerza wiedzę umożliwiającą mu realizację każdego zlecenia. Wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, firmy, deweloperzy i różnego rodzaju organizacje. Pogotowie elektryczne dostępne jest dla każdego, przez całą dobę – niezależnie od tego, czy chodzi o przesunięcie kontaktu czy pilną naprawę gniazdka.

Jak pracuje firma Klaumar?

W skład oferty Klaumar wchodzą różnego rodzaju usługi elektryczne – od drobnych napraw przez pomiary elektryczne po poważne inwestycje. Firma projektuje, wykonuje i modernizuje instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Ponadto specjalizuje się w naprawach istniejących instalacji oraz urządzeń elektrycznych. Klienci mogą liczyć na błyskawiczne i skuteczne usunięcie awarii. Pogotowie jest dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Fachowcy pojawiają się na miejscu praktycznie od razu po wezwaniu. Posiadają właściwe kwalifikacje potrzebne do podejmowania działań w zgodzie z obowiązującymi normami i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wieloletnie doświadczenie zawodowe jest dodatkowo poparte kursami oraz uprawnieniami SEP. Klaumar Elektro cieszy się zaufaniem zadowolonych klientów, którzy na przestrzeni lat skorzystali już z usług firmy. Ponadto posiada ona wielu partnerów biznesowych i podejmuje współpracę z dużą liczbą hurtowni, co pozwala zagwarantować klientom atrakcyjne ceny usług oraz materiałów. Choć usługi Klaumar Elektro kierowane są głównie do mieszkańców Wrocławia i okolic, w razie potrzeby fachowcy są w stanie dotrzeć w każde miejsce znajdujące się w granicach województwa dolnośląskiego. Do naszych największych zalet można zaliczyć terminowość i kompleksowość usług. Ponadto jesteśmy w stanie udzielić pisemnej gwarancji na prace w zakresie elektryki.

Jeśli zależy Ci na kompleksowych usługach z zakresu elektryki, postaw na firmę Klaumar Elektro.

Kiedy konieczne jest skorzystanie z usług elektryka?

Z elektryką nie wolno eksperymentować, ponieważ może to przynieść nawet śmiertelne skutki. Lepiej jest więc nie naprawiać awarii samemu, tylko wezwać w tym celu fachowca, np. z firmy Klaumar Elektro. Oczywiście, nie każda sytuacja wymaga udziału profesjonalisty. Mowa jednak o prostych pracach, takich jak wymiana żarówki. Jeśli chodzi jednak np. o wymianę okablowania, lepiej jest nie robić tego na własną rękę. Warto poznać też różnicę między pogotowiem energetycznym, a elektrycznym. Pierwsze z nich można wezwać np. wtedy, gdy zauważy się brak plomby na skrzynce zbiorczej lub w sytuacji, w której awaria dotyczy zarówno klienta, jak i jego sąsiadów. Pogotowie elektryczne rozwiązuje z kolei problemy związane z instalacją elektryczną w prywatnych domach i mieszkaniach. Oto przypadki, w których koniecznie trzeba wezwać pogotowie elektryczne:

  • gniazda i przełączniki są ciepłe w dotyku – sygnalizuje to zły stan instalacji elektrycznej,
  • na ścianie lub na suficie widoczny jest obrys ukrytych przewodów – to objaw przegrzania kabli, które mogą się przepalić i spowodować pożar bądź uszkodzenie urządzeń elektrycznych,
  • przygasanie lub migotanie świateł – znak spadku napięcia na skutek przeciążenia sieci, w takiej sytuacji konieczne jest sprawdzenie i modernizacja instalacji elektrycznej,
  • częste wybijanie korków – świadczy o niesprawnej instalacji, która wymaga naprawy.
Naprawianiem awarii związanych z elektryką może zajmować się wyłącznie wykwalifikowany fachowiec.

Podsumowanie

Najlepsi elektrycy, tacy jak ci z firmy Klaumar Elektro, świadczą kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Klaumar podchodzi osobno do każdego zagadnienia wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników. Pozwala to na wykonanie każdej czynności z najwyższą starannością i zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wybór naszej oferty to też możliwość skorzystania z doradztwa przy doborze najlepszych urządzeń i instalacji elektrycznych z uwzględnieniem potrzeb klienta i środowiska naturalnegoZachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Pogotowie Elektryczne Wrocław 24h
KLAUMAR ELEKTRO
ul. Osiniecka 46B
54-530 Wrocław

TEL: +48 883-923-708
https://elektryk-wroclaw.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *