Eleven Bike Fest: Motoryczny rock nie tylko dla miłośników jednośladów

We Wrocławiu zapowiada się wyjątkowo gorący początek lata! Od 22 do 25 czerwca, w ramach motocyklowego święta wystąpią gwiazdy ciężkiego rocka z Polski i zagranicy, m.in. Status Quo, Axel Rudi Pell, Paradise Lost, Acid Drinkers i Nocny Kochanek. A z myślą o tych, którzy kibicują biało- czerwonym na mundialu przygotowano… specjalną strefę kibica!

Harley mój, to jest. Kocham go – śpiewał Ryszard Riedel i z takim wyznaniem zgodziłyby miliony miłośników legendarnej marki na całym świecie. W Polsce co roku mają swoje prawdziwe święto. To festiwal, który jest nie tylko wielkim zlotem motocyklistów, ale także prawdziwym muzycznym show. Wrocławski klub HARLEY DAVIDSON CLUB ELEVEN dba o to, aby fani bawili się przy najlepszym i najbardziej stylowym graniu. Z tego powodu Eleven Bike Fest poza motocyklistami przyciąga również mnóstwo fanów ciężkiego rocka z całej Europy. Tutaj mogą wysłuchać koncertów największych rockowych gwiazd. W poprzednich edycjach festiwalu wystąpili m.in. Uriah Heep, Saxon czy Zakk Wylde. W tym roku na Campingu Stadionu Olimpijskiego pojawią się równie legendarne zespoły. Atmosfera będzie zaś gorąca nie tylko ze względu na początek lata i ryk motocyklowych silników, ale też emocje piłkarskie!

Gitarowy maestro Axel, Status Quo, benefis Big Cyca i Nocny Kochanek

Tegoroczny Eleven Bike Fest w części muzycznej przyniesie przynajmniej jedną sensacyjną gwiazdę zza granicy. Na tego wykonawcę od dłuższego czasu czekają bowiem wszyscy miłośnicy klasycznego metalu znad Wisły. Gitarowy maestro z Niemiec Axel Rudi Pell po raz pierwszy w Polsce! Wreszcie! Ale to niejedyny zagraniczny gość Eleven Bike Fest. Na festiwalowej scenie zagrają również klasycy brytyjskiego rocka Status Quo oraz pochodząca również z Wielkiej Brytanii, otwarta na nowe brzmienia metalowa formacja Paradise Lost.

Organizatorzy zadbali o podobnie znamienitą pulę wykonawców z Polski. Wyjątkowo zapowiada się benefisowy koncert zespołu Big Cyc z okazji 30-lecia istnienia, na który zaproszono zaprzyjaźnionych z muzykami gości. Dla publiczności zagrają również m.in. niezmordowani Acid Drinkers, punkowa legenda Farben Lehre oraz hard rockowa sensacja ostatnich miesięcy – Nocny Kochanek.

Więcej o Eleven Bike Fest przeczytasz na portalu kulturownia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *