Ferie w Krzywym Kominie

Od 31 stycznia do 11 lutego na Dolnym Śląsku trwają ferie zimowe. Dla dzieci, które spędzą je we Wrocławiu można znaleźć wiele propozycji. Jedną z nich jest oferta Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin.

Krzywy Komin zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat na cykl kreatywnych warsztatów. Wśród zimowych propozycji: ozdabianie ceramiki, ebru – sztuka malowania na wodzie, shibori – farbowanie tkanin, warsztaty rzemieślnicze i kosmetyczne wiele, wile innych.

Kreatywne Ferie w CRZ Krzywy Komin składają się z pięciodniowych cykli warsztatów pod okiem profesjonalnych artystów i doświadczonych animatorów. Powstały z myślą o rozwijaniu dziecięcej twórczości poprzez zabawę, ruch i wszystkie zmysły. Uczestnicy bawią się, uczą i tworzą. W tym roku czekają nas trzy propozycje tematyczne: 

kreatywni podróżnicy

Uczestnicy odbędą wirtualne podróże do Bolesławca, Paryża, Turcji, Japonii oraz do Wenecji.

Ciao!

Zimowa kosmetyczka to zabawa inspirowana przyrodą i zimowymi aromatami. Naturalne składniki i proste, dostosowane do wieku dzieci receptury, pozwolą wyczarować glicerynowe mydełka, pachnidełka, cytrusowe kulki do kąpieli czy naturalny krem na mroźne dni.

DIY

Podczas zimowych warsztatów Zrób to sam! dzieci odkryją, że rzemiosło to kraina pełna niezwykłych historii i inspiracji! W myśl EKO i DIY uczestnicy wykonają wiele oryginalnych przedmiotów. Dzieci dowiedzą się, czym jest proces twórczy, zdobędą nowe umiejętności manualne oraz rozwiną wyobraźnię.

TURNUS I : 31.01-04.02.2022

KREATYWNI PODRÓŻNICY

TURNUS II: 07.02-11.02.2022

CIAO! ZIMOWA KOSMETYCZKA
ZRÓB TO SAM! – WARSZTATY DIY

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul.Dubois 33-35a Wrocław

Zapisy: rekrutacja2.krzywykomin@gmail.com

Więcej informacji na stronie: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/kreatywne-ferie-w-krzywym-kominie-2022/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *