Fotografia ślubna we Wrocławiu – szczególnie warte uwagi miejsca na plener!

Wrocław jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w Polsce. Nic w tym dziwnego – na jego terenie znaleźć można wiele atrakcyjnych i malowniczych miejsc, które wspólnie decydują o wyjątkowym klimacie tego miasta. Stolica Dolnego Śląska to także atrakcyjne miejsce na plener ślubny, z którego mogą skorzystać nie tylko Wrocławianie. Jakie mniej i bardziej popularne miejsca we Wrocławiu szczególnie warto odwiedzić podczas profesjonalnej sesji ślubnej w plenerze?

Fotografia ślubna we Wrocławiu – Galeria Wroclavia i jej okolice

Galeria Wroclavia posiada dość nietypowy kształt, który wspaniale będzie prezentował się na ślubnych zdjęciach w plenerze. Możliwość wykonania fotografii w jej poszczególnych wejściach pozwoli uchwycić nieco miejskiego klimatu oraz codziennego ruchu. Obecne na zewnątrz atrakcyjne iluminacje świetlne pozwolą na stworzenie ciekawej atmosfery oraz na zabawę światłem, z która z pewnością ucieszy każdego profesjonalnego fotografa.

Fotografia ślubna we Wrocławiu – Dworzec Główny

Dworzec Główny we Wrocławiu to jedno z najczęściej wybieranych na plener ślubny przez mieszkańców Wrocławia i okolic. I nic w tym dziwnego! Niedawno odnowiona hala efektownie prezentuje się na zdjęciach nadając im jeszcze więcej głębi i przestrzeni. Mnogość atrakcyjnych i ciekawych miejsc zarówno na zewnętrz, jak i wewnątrz budynku pozwala z kolei stworzyć przy jego udziale niezwykle atrakcyjną i oryginalną sesję plenerową, która przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom wielkomiejskich klimatów.

Fotografia ślubna we Wrocławiu – Park Śródmiejski

Wrocławski Park Śródmiejski idealnie nadaje się na tło praktycznie każdej profesjonalnej sesji plenerowej. Wykorzystać go można nie tylko na sesję ślubną, ale także podczas sesji narzeczeńskiej lub do wykonania zdjęć portretowych. Bliskie sąsiedztwo wrocławskiego rynku oraz Teatru Lalek pozwala na szybkie przeniesienie się z sesją także do tych miejsc i stworzenie za jednym zamachem zróżnicowanej pod względem tła sesji ślubnej w plenerze.

Fotografia ślubna we Wrocławiu – Park Wschodni i Park Szczytnicki

Wrocławskie parki to idealny wybór dla wszystkich miłośników zieleni, przyrody oraz kontaktu z naturą. Bogate w zadbaną roślinność oraz sporą ilość dostępnej przestrzeni pozwolą na wykonanie atrakcyjnych i bardzo naturalnie prezentujących się zdjęć ślubnych. Na terenie Parku Szczytnickiego mieści się także popularny Ogród Japoński oraz zabytkowy drewniany kościółek, który także wspaniale nadaje się jako tło dla klimatycznych zdjęć ślubnych.

Fotografia ślubna we Wrocławiu – Las Mokrzański

Las Mokrzański jest największym kompleksem leśnym mieszczącym się na terenie Wrocławia. Idealnie nadaje się na sesję ślubną w plenerze, na którą powinny się zdecydować nie tylko pary lubiące bliski kontakt z naturą. Las Mokrzański świetnie nadaje się na sesję w plenerze o praktycznie dowolnej porze roku – wiosną i lecie zachwyca zielenią oraz przyrodą w pełnym rozkwicie, jesienią mnogością kolorów opadających liści, a w zimie obsypanymi śniegiem drzewami i białymi polanami.

Partnerem artykułu jest portal ślubny Wesele z Klasą oferujący: fotografia ślubna Wrocław – więcej na WeselezKlasa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *