Gdzie Zamieszkać We Wrocławiu – Wygodne Propozycje Osiedli

Wybór miejsca zamieszkania we Wrocławiu nie należy do zadań prostych. Możliwości jest wiele i to od Ciebie będzie zależał komfort przyszłego życia. Wrocławscy deweloperzy nieustannie zaskakują nas nowymi ofertami pięknych mieszkań i domów jednorodzinnych. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się osiedla Nowy Port i Bingo Home. Czy warto kupić tam mieszkanie i dlaczego? Zapoznaj się z tymi dwiema możliwościami i podejmij przemyślaną decyzję.

Osiedle Nowy Port

Wrocławskie osiedle stworzone z myślą o wygodnej i przyjaznej do życia przestrzeni. Jest to miejsce idealne dla wielbicieli pieszych lub rowerowych wycieczek w otoczeniu zieleni. Mieszkając tutaj, nie musisz wyjeżdżać na wieś by cieszyć się bliskością natury i niebywałym pięknem przyrody. Stare rozłożyste drzewa zapewniają cień w upalne letnie dni a usytuowana nieopodal rzeka to idealna propozycja na wspólny relaks z rodziną. Tereny zielone położone obok osiedla nie podlegają zabudowie. Z okien każdego budynku rozciąga się piękny widok na lasy i otoczone zielenią stawy.

Wygodna przestrzeń do życia

Osiedle Nowy Port to miejsce odpowiednie zarówno dla wielodzietnych rodzin, jak również osób samotnych lub emerytów, chcących odpocząć i oderwać się od miejskiego szumu w tym wyjątkowym etapie życia. Zlokalizowane na osiedlu budynki etapu drugiego i trzeciego mieszczą aż 158 mieszkań o powierzchni od 28 do 76 m2. Już od pierwszych chwil przebywania w mieszkaniu, masz wrażenie przestronności i wygody pomieszczeń, mieszkania na osiedlu Nowy Port we Wrocławiu skradną serce każdego wielbiciela jasnych, pełnych światła pomieszczeń. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras. Każdy właściciel mieszkania ma zapewnione tutaj maksimum prywatności, Twój taras, od tarasu sąsiada oddzielony jest dwuczęściowymi donicami – góra i dół. Górną część stanowi roślinność, dolną natomiast szafa wnękowa oddzielająca Twój taras od tarasu sąsiada.

Na parterze budynków znajdziemy wygodne garaże na samochód i rowery, do dyspozycji mieszkańców osiedla są także miejsca postojowe na zewnątrz.

Beztroskie popołudnie z rodziną

Wybierając Osiedle Nowy Port poczujesz się jakbyś mieszkał na wsi. Duża urokliwa przestrzeń i wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną to główne i najważniejsze plusy tej lokalizacji. Urokliwe ścieżki spacerowe i rowerowe są usytuowane na tyle blisko, że swobodnie można można z nich korzystać codziennie po powrocie z pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, iż nieopodal osiedla znajduje się Las Starachociński posiadający bogatą historię, dodatkowo, będziesz mógł zabrać swoją rodzinę na Wyspę Opatowicką, Park Szczytnicki, nad wrocławską fontannę lub do ZOO.

Bingo Home

Domy na osiedlu Bingo Home to idealne miejsce dla osób ceniących sobie dużą przestrzeń, ciszę i spokój. Tutaj nie łatwo zapomnieć o codziennych problemach i oderwać się od zmartwień. Wracając z pracy po ciężkim dniu, będziesz mógł napawać się bliskością zieleni, z całą pewnością możesz oddychać tutaj swobodnie, bez obaw, że miejski szum zakłóci Twoją przestrzeń.

Dojazd do centrum Wrocławia zajmuje tutaj ok. 25 min. Dodatkowym udogodnieniem tego miejsca, jest rozwinięta komunikacja miejska, dzięki licznym ułatwieniom wynikającym z zastosowanych rozwiązań, nie będziesz musiał martwić się, że nie dotrzesz na czas do pracy czy szkoły.

Wilkiszyn to dobre miejsce do zamieszkania wraz z dziećmi, nieopodal osiedla znajduje się rozwinięty kompleks sportowy, idealny do spędzania czasu zarówno latem jak również zimą. Dogodna lokalizacja, ustytuowane nieopodal punkty usługowe, przychodnia, apteka, sklepy, stacja paliw itd, pozwala na załatwienie wszystkich niezbędnych spraw niemal w jednym miejscu bez konieczności dotarcia do centrum.

Przestronnie i wygodnie

Na osiedlu Bingo Home znajduje się 27 przestronnych i wygodnych domów jednorodzinnych. Każdy z nich posiada ten sam, przemyślany i dostosowany układ pomieszczeń, tak abyś mógł czuć się w swoim domu bezpiecznie i wygodnie. Całkowita powierzchnia działek to od 137 m2 do 353,8 m2. Część mieszkalna zajmuje tutaj 100m2, gdzie dodatkową powierzchnię stanowi strych. Do domów przynależą ogród z tarasem a także dwa miejsca postojowe.

Naturalne środowisko

Jednym z udogodnień jest bliskość zieleni i naturalne otoczenie osiedla. Domy szeregowe w Wilkiszynie położone są nieopodal lasów, polnych ścieżek i innych terenów zielonych. Zamieszkanie tutaj daje wiele możliwości, aby aktywnie i zdrowo spędzić wolny czas z rodziną wcale nie musisz wyjeżdżać na wieś. Okolice osiedla Bingo Home to przyjazna i dobrze zagospodarowana przestrzeń, w której każdy zwolennik ciszy i spokoju poczuje się jak w raju. Tutaj bez będziesz mógł wybrać się na piesze lub rowerowe wycieczki, poranny jogging itd. Dobrym miejscem do uprawiania sportów jest pobliski orlik. To właśnie tutaj będziesz mógł zagrać w piłkę nożną, siatkówkę lub koszykówkę.

W samym centrum Wilkiszyna znajduje się kościół Świętego Wawrzyńca, który wpisany został na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Wybierając przyszłe miejsce do życia kieruj się przede wszystkim upodobaniami swoimi i swojej rodziny. Pamiętaj, że macie czuć się tutaj dobrze i bezpiecznie, spędzicie tu przecież resztę życia. Osiedla Nowy Port i Bingo Home to dwie wygodne możliwości zamieszkania nieopodal Wrocławia.

1 thought on “Gdzie Zamieszkać We Wrocławiu – Wygodne Propozycje Osiedli”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *