Hotel DoubleTree by Hilton już otwarty

Hotel DoubleTree by Hilton został otwarty we Wrocławiu 10 sierpnia 2016. Mieści się on w pięciopiętrowym, wyróżniającym się niezwykłą formą architektoniczną kompleksie OVO Wrocław przy ul. Podwale 84. Reprezentacyjny hotel dołącza do grona trzech obiektów DoubleTree by Hilton działających w Polsce i 70 innych zlokalizowanych w różnych regionach Europy.

DoubleTree by Hilton Wroclaw_Apartament Prezydencki

W ofercie znajduje się 189 wysokiej klasy pokoi i apartamentów, w tym apartament prezydencki z widokiem na park Słowackiego, a także nowoczesny Executive Lounge – hotel wychodzi naprzeciw potrzebom gości biznesowych.

Z hotelu szybko dotrzemy na piechotę do Muzeum Architektury oraz usytuowanych w starej części miasta Rynku i Ostrowa Tumskiego, natomiast poruszając się samochodem lub komunikacją miejską, w niedługim czasie dojedziemy do znajdujących się na liście obiektów UNESCO Hali Stulecia i Centrum Kongresowego.

Każdy dostaje na powitanie ciepłe ciastko czekoladowe. Ponadto pod koniec roku do dyspozycji gości będzie także salon SPA, klub fitness i basen – bezpośrednio połączone z hotelowymi pokojami za pomocą windy.

W hotelu znajdziemy pełen klimatu OVO Bar & Restaurant ze stanowiskiem „live cooking”. OVO oferuje pełną energii przestrzeń kulinarną, z daniami stworzonymi po to, by się nimi dzielić oraz menu a la carte. Atmosferę wieczoru dopełni muzyka wykonywana przez DJ’a. OVO posiada patio dostępne dla mieszkańców Wrocławia – zapewniającą relaks przestrzeń dla 100 osób, otwartą od pory śniadania do późnych godzin wieczornych.

DoubleTree by Hilton Wroclaw_Lobby

DoubleTree by Hilton Wroclaw to także światowej klasy zaplecze konferencyjne w sercu miasta. Dostępnych jest siedem pomieszczeń umożliwiających łatwą adaptację na potrzeby spotkania biznesowego w swobodnej atmosferze, briefingu lub szkolenia. Hotel może także służyć jako idealne miejsce na przyjęcie weselne, oferując salę balową o powierzchni 317 m kw o wysokości do 5,5 m, z możliwością podziału na trzy mniejsze sale. Dodatkowo rozrywkę zapewni gościom hotelowe kasyno, które również zostanie otwarte jeszcze w tym roku.

DoubleTree by Hilton Wroclaw uczestniczy w dostępnym dla wszystkich gości programie lojalnościowym Hilton HHonors®. Zbierającym Punkty HHonors uczestnikom oferowane są najlepsze ceny w ramach programu Best Price Guarantee, a także standardowe połączenie Wi-Fi, możliwość elektronicznego zameldowania, cyfrowy klucz (w wybranych obiektach) – bez ukrytych opłat w przypadku rezerwacji pokoju bezpośrednio za pośrednictwem usługi udostępnianej przez Hilton. Więcej informacji pod adresem: www.wroclaw.doubletree.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *