Interwencja dotycząca awantury domowej zakończyła się znalezieniem narkotyków i zatrzymaniem mężczyzny

Funkcjonariusze z pionu prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej syna z rodzicami. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, to okazało się, że młody wałbrzyszanin posiada przy sobie duże ilości narkotyków w postaci amfetaminy. W związku z tym policjanci zatrzymali mężczyznę. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Do interwencji doszło w jednym z mieszkań w centrum Wałbrzycha 6 stycznia bm. około godziny 11.30. W trakcie legitymowania awanturującego się 23-latka policjanci znaleźli przy nim woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Przeprowadzone w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu badania, potwierdziły się, że mężczyzna posiadał substancje psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować około 370 porcji handlowych tego narkotyku.

Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

Źródło: KMP w Wałbrzychu

Click to download...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *