Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości

Książka Michała i Joanny Rusinków wywraca do góry nogami dawny kanon małego patrioty i sprawia, że wielkie słowa stają się bliskie i zrozumiałe. 

Niech żyje niepodległość!

O polskości, ojczyźnie, wolności każdy może mówić własnym głosem.

A co gdybyśmy zadali sobie dobrze znane pytania i spróbowali odpowiedzieć na nie na nowo? „Kto ty jesteś?”, „Jaki znak twój?” – od ponad 100 lat słyszeliśmy wciąż te same odpowiedzi. Książka Michała i Joanny Rusinków wywraca do góry nogami dawny kanon małego patrioty i sprawia, że wielkie słowa stają się bliskie i zrozumiałe. 

Dziecięce wierszyki łatwo zapadają w pamięć. Łatwiej je też cytować niż Konstytucję, a często zawierają te same prawdy, tylko zapisane w inny sposób.
(prof. Ewa Łętowska)

                                                                            KONKURS

Mamy dla Was 2 egzemplarze książki: ‚Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości’ Wydawnictwa Znak Emotikon. Aby zdobyć jedną z nich odpowiedz na pytanie: Wymień tytuły książek, które napisał Michał Rusinek. Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz WIERSZYKI. Na odpowiedzi czekamy do 16.10 do godz. 12.00. Zwycięzcy poinformowani zostaną drogą mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *