Klienci obido.pl wybrali Inwestycję Miesiąca Lipiec we Wrocławiu!

Słoneczne Stabłowice zostały uznane przez Klientów obido.pl najlepszą inwestycją do mieszkania w lipcu. Jakie czynniki oprócz atrakcyjnej lokalizacji zadecydowały o zwycięstwie?

Ranking został stworzony w oparciu o głosy Klientów obido.pl, którzy Słoneczne Stabłowice ocenili jako inwestycję najlepiej dopasowaną do ich potrzeb i możliwości finansowych. Głosujący zgodnie podkreślili, że jest to świetnie zlokalizowane miejsce do mieszkania. Za realizację odpowiedzialny jest Archicom.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica miasta, która rozciąga się na całą północno-zachodnią część miasta. To właśnie tu powstaje z każdym rokiem coraz więcej osiedli mieszkaniowych. Dobrze rozbudowana infrastruktura i spora ilość terenów rekreacyjnych przyciąga nowych mieszkańców.

Dodatkowym atutem inwestycji zdaniem Klientów obido.pl jest świetny rozkład mieszkań. Szeroki wybór metraży sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie “cztery kąty” dla siebie. Metraże mieszkań dostępne są w przedziale od 36 do 75 m2. Wszystkie posiadają w cenie: taras, balkon, loggie lub przydomowy ogródek. Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu oraz komórki lokatorskiej.

Deweloper wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów chce stworzyć przyjazne miejsce do życia. Oprócz wysokiej jakości wykonania budynków oferuje interesującą wspólną przestrzeń. W tym celu powstanie między innymi klub mieszkańca. Według planów inwestorów ma być to miejsce przeznaczone do wspólnych spotkań i międzysąsiedzkiej integracji. W pomieszczeniu będzie znajdować się kanapa wraz z telewizorem, gdzie będzie można usiąść i w wygodnych warunkach obejrzeć film lub zagrać w piłkarzyki, a w specjalnie przygotowanym aneksie kuchennym przygotować przekąski.

Fani uprawiania sportu oraz aktywnego spędzania czasu na pewno ucieszą się z dostępnej siłowni. Deweloper zaplanował w  jednym z budynków  klub fitness z siłownią, który w całości zostanie przekazany mieszkańcom osiedla. Z troski o najmłodszych powstanie również plac zabaw. Całość otwartej przestrzeni zostanie zagospodarowana w szereg ścieżek spacerowych, trawniki, drzewa oraz kwiaty. Dzięki temu znajdzie tam miejsce dla siebie każdy kto lubi wypoczywać na świeżym powietrzu.

Inwestycja Słoneczne Stabłowice znajdują się tuż nad rzeką Bystrzycą. Zapewni to przyszłym mieszkańcom malownicze miejsce do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *