Kompleksowe sprzątanie biur Wrocław? Wybierz firmę Cleanhub!

Kompleksowe sprzątanie biur Wrocław? Wybierz firmę Cleanhub!

Cleanhub to wrocławska firma sprzątająca, która zajmuje się szeroko rozumianym dbaniem o czystość i porządek. Jej głównym celem jest uzyskanie pełnej satysfakcji klienta, które osiąga dzięki profesjonalnemu świadczeniu usług.

W zakres działalności firmy wchodzą usługi takie jak: kompleksowe sprzątanie biur Wrocław, znajdujących się w mieście galerii, klatek schodowych, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych, czy całych osiedli. Z jakiego jednak powodu warto wybrać usługi Cleanhub do sprzątania biura? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Dlaczego kompleksowe sprzątanie biur Wrocław warto zlecić firmie Cleanhub?

Utrzymanie czystości w miejscu pracy — wpływa na dobre samopoczucie. W czystym miejscu łatwiej jest się skupić na pracy i tym samym wykonywać obowiązki służbowe. W związku z tym dobrym pomysłem będzie zamówienie profesjonalnego sprzątania biura.

Tego typu usługę możesz zlecić firmie Cleanhub, która skutecznie i dokładnie usuwa każdy rodzaj brudu, który znajdzie na powierzchni biurowej. Jest to możliwe dzięki użyciu profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu oraz bezpiecznych, ale skutecznych środków czystości i innych akcesoriów. Doświadczony zespół Cleanhub zajrzy w każdy zakamarek i bez większego problemu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Co więcej, w razie nagłej awarii hydraulicznej pracownicy dotrą na miejsce i sprawnie posprzątają biuro, abyś mógł wspólnie z pracownikami jak najszybciej wrócić do pracy.

Firmę Cleanhub warto również wybrać ze względu na adekwatną do jakości cenę za usługę sprzątania. W tym przypadku stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie. Wpływają na nią trzy parametry: częstotliwość sprzątania, metraż oraz ogólna powierzchnia do sprzątania. Warto przy tym wiedzieć, że Cleanhub umożliwia rozszerzanie zakresu usług zgodnie z Twoimi potrzebami.

Co wchodzi w zakres usług firmy Cleanhub?

Jak już wspominaliśmy firmę Cleanhub cechuje kompleksowy zakres usług. Zakres prac sprzątania biura dotyczy m.in.:

  • mycia okien (szyby, parapety, ramy okienne, rolety);
  • prania wykładzin oraz tapicerek;
  • czyszczenia posadzek;
  • mycia i polimeryzacji podłóg (w tym również ich akrylowanie);
  • czyszczenia mebli i wyposażenia biurowego;
  • podlewania kwiatków i dbania o zieleń w biurze (pielęgnacja kwiatów, doniczek, małych ogrodów);
  • sprzątania, mycia i dezynfekcji sanitariatów, które zapobiega rozwojowi mikroorganizmów.

W ramach nawiązanej współpracy możesz nieco zmodyfikować zakres usług pod swoje potrzeby i np. rozszerzyć je o sprzątanie klatek schodowych. Z usług firmy Cleanhub możesz korzystać w sytuacjach awaryjnych — raz na jakiś czas — lub regularnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *