Koncerty wracają. Znów będziemy mogli słuchać muzyki na żywo

Już od jakiegoś czasu obostrzenia pandemiczne są luzowane a wiele osób czekały, że w końcu będziemy mogli zdjąć słuchawki i ruszyć sprzed komputera pod samą scenę. Polscy muzycy już ruszają trasy koncertowe, a ministerstwo wydało wytyczne dla organizatorów, a także uczestników imprez rozrywkowych i kulturalnych.

Odmrożenie branży rozrywkowej rozkręca się na dobre. Najpierw otworzyły się kina potem przyszedł czas na powrót koncertów. Nie chcę nikomu psuć zabawy, ale niestety może to być chwilowy zryw – dobowa liczba dziennych zakażeń nadal jest wysoka i nie wiadomo, czy nagle wszelkie plany znów nie zostaną zmiecione przez decyzję o kolejnym lockdownie.

Do tego czasu, pozostaje nam żyć chwilą, trzymać kciuki i oczywiście zachowywać należyte zasady bezpieczeństwa. Następnie swoje występy ogłosili m.in. Lady Pank, Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski, Paweł Domagała i Piasek. Jak będą wyglądały koncerty w czasie pandemii?

Jeżeli chcesz zobaczyć jakie koncerty we Wrocławiu możesz w najbliższym czasie odwiedzić tę stronę

Wedle wytycznych Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, na imprezach musimy mieć założone maseczki na twarzy i… pełne brzuchy – nie będziemy mogli nic jeść lub pić w trakcie wydarzenia. Oprócz tego, organizator będzie nas prosił o podpisanie dokumentu świadczącego o tym, że nie jesteśmy zakażeni koronawirusem, a także nie wyszliśmy z domu, pomimo kwarantanny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *