Kradła perfumy z galerii handlowych – zatrzymali ją policjanci

Wrocławscy policjanci pionu kryminalnego realizując czynności operacyjne zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzieże perfum oraz innych artykułów, w jednej z drogerii na terenie miasta. Sprawdzenia przeprowadzone przez funkcjonariuszy potwierdziły też, że jest ona osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta trafiła do zakładu karnego, gdzie obecnie odbywa wyrok i oczekuje na dalsze decyzje sądu. Za ten przestępczy proceder grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław – Stare Miasto w ramach przeprowadzanych czynności operacyjnych zidentyfikowali kobietę odpowiedzialną za kradzieże, w jednej w galerii handlowych.

Funkcjonariusze zatrzymali 32-latkę, po tym jak wcześniej wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, skradła perfumy i inne kosmetyki. Policjanci udowodnili podejrzanej kradzieże towaru o łącznej wartości ponad 560 złotych.

Sprawdzenia w policyjnych bazach danych wykazały ponadto, że 32-latka jest osobą poszukiwaną przez sąd, do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci przewieźli kobietę do zakładu karnego, gdzie obecnie odbywa wyrok.
Materiały ze sprawy trafiły już do sądu, który zadecyduje o jej dalszym losie. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *