loty w tunelu aerodynamicznym

Loty w tunelu aerodynamicznym już we Wrocławiu!

Niesamowita zabawa i wspaniałe przeżycia dotychczas zarezerwowane tylko dla skoczków spadochronowych czekają już we Wrocławiu. Loty w tunelu aerodynamicznym Profly to świetna propozycja dla każdego spragnionego niecodziennej rozrywki.

Wyobraź sobie tak mocny wiatr, który jest w stanie podnieść cię do góry i utrzymać cię, dając wrażenie latania. Tak właśnie działają tunele aerodynamiczne, które dostępne są również w Polsce. Jeden z najnowocześniejszych został otwarty we Wrocławiu. To propozycja nie tylko dla amatorów spadochroniarstwa, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności, ale również dla każdego z nas, kto poszukuje pomysłu na niezwykłą frajdę dla siebie i swoich bliskich.

Na czym polega latanie w aerotunelu?

Tunele aerodynamiczne wykorzystywane są w badaniach aerodynamiki, ale również mają zastosowanie jako wsparcie treningów spadochroniarskich. W tym drugim przypadku mamy do czynienia ze specjalną konstrukcją pionową z kilkoma wentylatorami rozpędzającymi powietrze do prędkości powyżej 300 kilometrów na godzinę.

Gdy wejdziemy do tunelu aerodynamicznego, natychmiast unosimy się do góry. Pod stopami mamy jednak cały czas specjalną siatkę zabezpieczającą, dlatego nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Ogromna prędkość powietrza powoduje, że możemy poczuć się dokładnie tak, jak przy swobodnym spadaniu przy skoku spadochronowym – to wtedy spadamy w przestworzach bez otwartego spadochronu.

Różnica, oczywiście, dotyczy nie tylko widoków, ale również samego czasu lotu. Przy skoku spadochronowym swobodne spadanie trwa 30-60 sekund zależnie od wysokości wyskoku, natomiast standardowy lot w tunelu to 3 minuty i możemy także wykupić dodatkowe loty.

Loty w tunelu aerodynamicznym – dla kogo?

To rozrywka przeznaczona praktycznie dla każdego, kto ma na nie ochotę. Nie ma tu żadnych ograniczeń wiekowych oraz potrzeby przeprowadzania wcześniejszych badań lekarskich czy uczestnictwa w szkoleniach lub treningach. Wobec tego każdy z nas może wypróbować latania w aerotunelu.

Loty są bezpieczne i nie musimy obawiać się o ryzyko. Przed wejściem do tunelu otrzymujemy specjalny kombinezon oraz kask, a pracownik instruuje nas na temat tego, jak mamy się zachowywać. W środku tunelu cały czas przebywa też jeszcze jeden pracownik, który dba o całkowite bezpieczeństwo.

Zarezerwuj swój lot w tunelu aerodynamicznym już teraz!

Ceny lotów w tunelu aerodynamicznym wcale nie są bardzo wysokie. Standardowy lot trwający 3 minuty to koszt około 250 złotych. Gdy chcemy wykupić dłuższy lot lub zaprosić znajomych, aby też dobrze się bawili, wtedy możemy otrzymać dodatkowe rabaty.

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach, nie musisz przygotowywać się na daleką podróż, aby przetestować loty w aerotunelu. Jest on zlokalizowany na lotnisku w Mirosławicach i to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Jego zaawansowana technologia gwarantuje wyjątkową rozrywkę i bezpieczeństwo. Pełna oferta, ceny i formularz rezerwacji dostępne są pod adresem strony internetowej: https://wroclaw.profly.pl.

1 thought on “Loty w tunelu aerodynamicznym już we Wrocławiu!”

  1. Uwielbiam ten tunel! kiedyś często latałam jak mieszkałam we wrocławiu. polecam bo chyba każdy chociaż raz w życiu musi tego spróbować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *