’Magicy’ zaczarują świat najmłodszych

Neil Patrick Harris, autor książki „Magicy”, to aktor na pełen etat…a po godzinach arcyzdolny magik! Naszych najmłodszych zaczaruje i zabierze do świata pełnego magii.

Carter umie sprawić, że znikają monety i karty, ale tym razem to on sam postanawia się ulotnić. ucieka od antypatycznego wuja i trafia do małego miasteczka, w sam środek festynu. Tam wśród obłoków pary i pod przykrywką niewinnych trików podstępna trupa złodziejaszków planuje rabunek bezcennego klejnotu. Szczęśliwym trafem (a może to czary?) Carter spotyka troje utalentowanych dzieciaków, które tak jak on mają niejednego asa w rękawie. Dołącza do nich duet przebojowych komików. Z pomocą tajemniczego sztukmistrza zrobią wszystko, żeby pokrzyżować plany bandziorów. Przy okazji odkryją siłę przyjaźni, a może nawet – uwierzą w magię!

Neil Patrick Harris – arcyzdolny aktor, pomysłowy pisarz, kapitalny komik i mistrzowski magik po godzinach. Znany także jako Hrabia Olaf (gdy przytrafia mu się seria niefortunnych zdarzeń) lub Barney Stinson (gdy poznaje waszą matkę). Czarujący człowiek.

„Jestem urzeczony, zachwycony i dziwnie przerażony, że przez tę książkę rozpłynę się w powietrzu” (Lemony Snicket)

                                                                               KONKURS

Mamy dla Was 2 egzemplarze książki: ‚Magicy’ Wydawnictwa Znak Emotikon. Aby zdobyć jedną z nich odpowiedz na pytanie: W jakich filach i serialach grał Neil Patrick Harris? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz MAGICY. Na odpowiedzi czekamy do 24.09 do godz. 12.00. Zwycięzcy poinformowani zostaną drogą mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *