Marzec pod znakiem kariery

Wiosna to świetny czas na to by znaleźć sobie pracę, praktykę lub staż. Z tego powodu w  Hali Stulecia zostaną zorganizowane Targi – jedne 8, drugie 14 marca br.

Dni kariery

Targi są organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów.  Podczas dnia targowego będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego, odpocząć w Strefie Chillout oraz znaleźć pracę, praktykę lub staż.

Wystarczy się zapisać i pobrać bezpłatny bilet ze strony – http://dnikariery.pl/

 

Więcej informacji: FACEBOOK

Absolvent Talent Days

Udział w Absolvent Talent Days to szansa na porozmawianie z przedstawicielami firm z wielu różnych branż – m..in. IT, finansów i marketingu. Dzięki rozmowom z profesjonalistami będzie można uzyskać kilka pomocnych rad dotyczących tworzenia własnego CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Jedną z atrakcji targów jest również możliwość wzięcia udziału w debatach z ekspertami HR i gwiazdami show-biznesu oraz zrobienie sobie bezpłatnie profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych.

Wydarzenie odbędzie się 14 marca i potrwa od 10:00 do 17:00. Udział jest bezpłatny, należy jednak wcześniej wydrukować sobie bilet ze strony: talentdays.pl

Więcej informacji: FACEBOOK

AW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *