Mikołajki w centrach handlowych

santa-claus-579113_640We wtorek, 6 grudnia Mikołajki można będzie ciekawie spędzić we wrocławskich galeriach handlowych! Wśród atrakcji znajdziemy żonglujące elfy, konkursy z nagrodami oraz mikołajkową pocztę.

Pasaż Grunwaldzki

Od godziny 15:00 będzie można spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami, którzy co godzinę wręczą 20 pierwszym dzieciom upominki. Maluchy będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wydarzenie na scenie głównej wzbogacą konkursy z nagrodami. Impreza potrwa do godziny 19:30.

Arkady Wrocławskie

6 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z grającym Mikołajem, żonglującym Elfem i muzykującą Śnieżynką. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz słodkich upominków. Mikołajki dla dzieci w Arkadach Wrocławskich rozpoczną się o godz. 14:00 i potrwają do godz. 18:00. Wstęp wolny.

Sky Tower

Święty Mikołaj i Śnieżynka – to goście specjalni, którzy 6 grudnia odwiedzą Sky Tower. Będą zachęcać najmłodszych do wspólnych gier i świątecznych zabaw. Dzieci nauczą się m.in.: nowych piosenek, zatańczą z Mikołajem oraz wezmą udział w konkursach z nagrodami. „Mikołajki jak z bajki” odbędą się na parterze w godzinach od 15:00 do 19:00. Dodatkowo 6 grudnia na poziomie 0 Galerii rusza Giełda Prezentów, na której będzie można kupić oryginalne, świąteczne upominki.

Galeria Dominikańska

W godzinach 11:00-19:00 wszystkie dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem – oprócz tego nie zabraknie czekoladowych słodkości oraz choinkowych ozdób, które będzie można zabrać ze sobą i udekorować domową choinkę.

Ponadto rodzice będą mogli nadać upominki w specjalnym Oknie Pocztowym na poziomie -1. Paczki opisane imieniem i nazwiskiem zostaną wręczone dzieciom osobiście przez Mikołaja w następujących godzinach:
od 13:00 do14:00
od 14:30 do 15:30
od 16:00 do 19:00

AW

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *