Miłe Natalii początki

Skąd się wzięły Natalie? Ich ojcem był Jarosław Sucharski – kłamca i bigamista, przestępca czy tajny współpracownik?

Dziesięcioletni Jarek – zdolny, inteligentny, sprytny i ambitny – zwrócił uwagę Kazimierza Kozibrody, oficera służb bezpieczeństwa. Ten wziął chłopca pod swoje skrzydła i pokierował jego dalszym życiem oraz karierą. Spełniwszy marzenie swego podopiecznego o studiach na wydziale historii sztuki, wychował sobie oddanego współpracownika, którego wykorzystywał do własnych celów.
Ale wkrótce się okazało, że uczeń przewyższył mistrza…
Jarosław Sucharski, zręcznie poruszając się w realiach socjalistycznej Polski, wkracza w niebezpieczny świat czarnego rynku, przemytników dzieł sztuki, fałszerzy obrazów, handlarzy złotem i brylantami. Niebawem przenosi swoje interesy na arenę europejską.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka cyklu powieści sensacyjnych „Natalii 5” i wielu innych powraca w prequelu serii.
Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

KONKURS

Mamy dla Was 1 egzemplarz książki: „Miłe Natalii początki” Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Aby go zdobyć odpowiedz na pytanie: jaki tytuł nosi cykl powieści sensacyjnych Olgi Rudnickiej? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz NATALIA. Na odpowiedzi czekamy do 6.06. do godz. 12.00. Zwycięzca poinformowany zostanie drogą mailową. Wygrywa 11 prawidłowa odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *