Najnowsze trendy w Browarze Mieszczańskim

Już w najbliższy weekend Wrocław stanie się stolicą mody! W Browarze Mieszczańskim zaprezentuje się blisko 100 projektantów, którzy zaproponują 27 tys. produktów i 350 kolekcji na sezon wiosenny. Przed nami Targi Mody Autorskiej i Designu. Wstęp wolny.

Fashion Meeting to największa multiformatowa impreza modowa tego typu. Na stanowiskach znajdą się wiosenne płaszcze, kurtki dla pań i panów, piękne ręcznie robione damskie i męskie buty, biżuterię, okulary oraz dodatki, które podkreślą wiosenny look.

Nie zabraknie także mody dziecięcej. Organizatorzy stworzą specjalną strefę, w której będzie można kupić ubrania, akcesoria i zabawki dla najmłodszych. Oferty projektantów obejmują kategorie wiekowe od 0 do 13 lat.

Nie tylko moda

Odwiedzając targi, będzie można wesprzeć datkiem Fundację Cząstka Ciebie, która działa na rzecz niepełnoprawnych dzieci, a na jej stanowisku będą przygotowane specjalne atrakcje dla najmłodszych.

Po całodziennych zakupach będzie można zregenerować siły przy food truckach. Na dziedzińcu Browaru Mieszczańskiego zaparkuje prawie 30 gastrowozów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *