O krok od tragedii

Wrocławscy policjanci uratowali kobietę, która podjęła desperacki krok i zamierzała popełnić samobójstwo.

Wrocławianka mieszkając na Sołtysowicach zamierza popełnić samobójstwo – taką informację otrzymali funkcjonariusze z komendy miejskiej. Natychmiast pojechali pod wskazany adres, bo wiedzieli że muszą działać błyskawicznie i już po chwili byli na miejscu. Na szczęście w porę dotarli do kobiety i w porę założyli jej opatrunek uciskowy. Kobieta usiłowała wykrwawić się na śmiercDo momentu przyjazdu pogotowia nieustannie monitorowali jej funkcje życiowe.

Pamiętaj! Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wstydź się o nią poprosić. Każdy z nas może czuć się zagubiony i osamotniony w swoich problemach. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami m.in. z Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego, którzy dyżurują pod numerem telefonu 800 70 2222.

Możemy też zajrzeć na stronę www.liniawsparcia.pl, na której znajduje się lista placówek, w których możemy uzyskać profesjonalną pomoc. Pamiętajmy, nie musimy sami radzić z naszymi problemami. Są osoby, które nam pomogą, bezpłatnie i anonimowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *